Svěřenci trenéra Jiřího Mičky předvedli statečný výkon, dokonce vedli 3:1, ale zkušený tým okolo Davida Výborného zápas ve třetí třetině otočil na 3:5. Do řeči moc nebylo ani zkušenému útočníkovi Lukáši Havlovi.

Lukáši, po dlouhé době to bodově nevyšlo, i když byl zápas hodně dobře rozehraný…

Samozřejmě nás to mrzí. Měli jsme zápas dobře rozjetý,  a takto to dopadlo. Je to prostě hokej. Mladá Boleslav je silná, my jsme udělali nějaké chyby a oni toho využili.

Dal jste branku na 3:1, jak jste ji viděl?

Byla to mela před brankou. Poli (Petr Polodna – pozn. autora) mi to dobře přistrčil a se štěstím jsem to tam dal. Byl to takový náhodný gól kolem brány, ale ony jsou důležité. Takže gól dobrý, ale škoda, že jsme potom dostali.

Hosté sehráli dobře nabídnuté přesilové hry, jednu z nich využili…

Je to tak. Oni jsou silné mužstvo. Prostě dali góly. My jsme ani ty přesilovky neměli, takže ani šance z toho být nemohly.

Myslíte si, že to je v pořádku, když jste se k přesilové hře dostali až tři minuty před koncem za rozhodnutého stavu?

Já si to nemyslím, že to je úplně v pořádku, ale takto to bylo rozhodnuté a už s tím nic neuděláme.