Severočeši si v útočném pásmu několikrát vyměnili puk a Chlouba je poslal do vedení. Hosté se snažili rychle odpovědět, v několika šancích ale neuspěli, a tak tým Kadaně opět trestala. Karel Ton našel na modré čáre Stehlíka, který se nemýlil. „Měli jsme výborný vstup do začátku zápasu, dali jsme dva rychlé góly.

Poté Brod trošičku zlobil, ale od druhé třetiny si myslím, že bylo utkání pod naší kontrolou," hodnotil na klubových stránkách trenér domácích Jiří Doležal.

Druhá část přinesla dominanci pátého týmu v tabulce a také třetí trefu do sítě Rebelů. Až v poslední části se celek z Kotliny nadechl k mírnému náporu a výsledkem bylo Musilovo snížení. Kadaň ale neponechala nic náhodě a hned za minutu odpověděl Deveri.

„Tentokrát se mi to hodnotíí špatně, protože jsme tady chtěli nějaký bodík získat, abychom se přiblížili jistotě  play off. Bohužel se nám to nepovedlo. Nějaké šance tam byly, ale hokej se hraje na góly, ne na šance, a proto jsme prohráli," uvedl zklamaný brodský stratég Jiří Rech.