KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA
SVĚTLÁ N. S. – CHOCEŇ 4:5 PP
Domácí vstoupili do utkání velmi aktivní hrou, kterou si vynutili přesilové hry. Ty dokázali využít a do konce první třetiny si vytvořili náskok 3:1. Po přestávce se hrál vyrovnaný hokej.

Choceň dokázala využít dvou zaváhání světelských hráčů a vyrovnala stav na 3:3. Ve třetí třetině se hosté dostali do vedení, ale jejich radost trvala pouze dvě minuty, když se podařilo vyrovnat Doležalovi na 4:4.

Světlá ještě nedokázala v závěru využít dvouminutovou přesilovku 5 na 3. Utkání tak muselo jít do prodloužení a v něm byli šťastnější hosté, kteří využili špatného střídání domácích.

Branky Světlé: Krajíček 3, Doležal. Rozhodčí: Kukeně – Doležal, Habásko. Vyloučení: 11:12 + Lesák (CH) 5+ KO. Využítí: 3:1. Diváci: 264. Třetiny: 3:1, 0:2, 1:1 – 0:1. Světlá: Novák –  O. Včela, Svoboda, Venc, Vacek, Vala, Bancíř – P. Včela, Žák, Krajíček – Kopecký, Doležal, Špatenka – Ruml, Štros, Šudoma.

M. TŘEBOVÁ – SVĚTLÁ N. S. 5:4
Světlá přijela do Moravské Třebové pouze s dvanácti lidmi. Úvodní třetina patřila domácím hráčům, ale pozorná obranná hra hostů zapříčinila bezbrankový stav po první dvacetiminutovce.

Druhá třetina prakticky rozhodla o osudu utkání, když ji domácí vyhráli přesvědčivě 4:1. V závěrečném dějství  se hostům podařilo snížit na 4:3, ale potom opět inkasovali a Petru Včelovi se už jenom podařil zkompletovat hattrick.
Branky Světlé: P. Včela 3, Vala. Rozhodčí: Rulíček – Korupčík, Říha. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 420. Třetiny: 0:0, 4:1, 1:3. Světlá: Novák (33. Koubský) – Svoboda, Vacek, Bancíř, Vala – P. Včela, Krajíček, Štros – Špatenka, Doležal, Kopecký – Ruml, Šudoma.