Liga st. žáků A - sk. 4
24. kolo: Warrior Brno - TŘEBÍČ 2:3, Zlín - Kometa Brno 3:7, Havlíčkův Brod - Jihlava odloženo, 25. kolo: Kometa Brno - Havlíčkův Brod 7:2, TŘEBÍČ - Přerov 1:4, Jihlava - Warrior Brno odloženo.

1. Kometa Brno 23 20 2 1 166:37 42
2. Přerov 21 14 2 5 111:72 30
3. Zlín 20 13 2 5 116:79 28
4. Jihlava 19 11 1 7 113:61 23
5. H. Brod 21 6 2 13 85:149 14
6. TŘEBÍČ 25 5 1 19 69:163 11
7. Warrior Brno 21 1 0 20 39:138 2

Příští kolo (neděle): Přerov - Jihlava, Warrior Brno - Kometa Brno, Havlíčkův Brod - Zlín.

Liga st. žáků B - sk. 14
19. kolo: TŘEBÍČ - Havlíčkův Brod 9:1, Ledeč nad Sázavou - Velké Meziříčí 5:2, Žďár nad Sázavou - Jihlava a Chotěboř - Pelhřimov odloženo, dohrávka 17. kola: Žďár nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou 4:0.

1. Žďár n. S. 18 16 0 2 174:51 32
2. Jihlava 16 13 1 2 142:45 27
3. Ledeč n. S. 19 13 1 5 137:81 27
4. Třebíč 18 8 4 6 81:70 20
5. Chotěboř 17 6 1 10 71:121 13
6. Vel. Meziříčí 19 5 1 13 104:146 11
7. H. Brod 17 5 0 12 83:119 10
8. Pelhřimov 18 1 0 17 58:217 2

Příští kolo (sobota-neděle): Pelhřimov - Velké Meziříčí, Jihlava - Ledeč nad Sázavou, Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou, Chotěboř - TŘEBÍČ.

Liga ml. žáků C - sk. 4
24. kolo: Warrior Brno - TŘEBÍČ 4:3, Zlín - Kometa Brno 8:2, Havlíčkův Brod - Jihlava odloženo, 25. kolo: Kometa Brno - Havlíčkův Brod 4:7, TŘEBÍČ - Přerov 3:0, Jihlava - Warrior Brno odloženo.

1. Jihlava 19 16 0 3 145:57 32
2. H. Brod 21 15 1 5 146:83 31
3. Kometa Brno 22 11 4 7 106:108 26
4. Zlín 20 11 2 7 102:94 24
5. TŘEBÍČ 25 7 3 15 81:117 17
6. Přerov 21 6 1 14 95:126 13
7. Warrior Brno 20 1 3 16 67:157 5

Příští kolo (neděle): Přerov - Jihlava, Warrior Brno - Kometa Brno, Havlíčkův Brod - Zlín.

Liga ml. žáků D - sk. 14
19. kolo: TŘEBÍČ - Havlíčkův Brod 11:4, Ledeč nad Sázavou - Velké Meziříčí 4:4, Žďár nad Sázavou - Jihlava odloženo.

1. Žďár n. S. 16 13 1 2 145:43 27
2. Jihlava 13 9 2 2 81:32 20
3. Vel. Meziříčí 16 9 2 5 87:76 20
4. Ledeč n. S. 16 9 1 6 94:76 19
5. TŘEBÍČ 16 6 1 9 87:131 13
6. Pelhřimov 15 2 0 13 64:146 4
7. H. Brod 14 1 1 12 61:115 3

Příští kolo (sobota-neděle): Pelhřimov - Velké Meziříčí, Jihlava - Ledeč nad Sázavou, Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou, Chotěboř - TŘEBÍČ.