I. LIGA JUNIORU
H.BROD – H. KRÁLOVÉ 2:3SN

Zatím co hosté přijeli v nabitém složení, sestava Rebelů byla notně „vykradená". Na led vyjelo dvanáct statečných borců v poli a doplnil je gólman Novák. Hned v úvodní minutě vychytal brodský Novák jasnou tutovku Wolfovi, o dvě minuty později se však již Klemens nemýlil 0:1. Hrálo se v ostrém tempu a většinou před brankou Nováka, který úspěšně vyřešil několik „závarů" před svojí klecí.

Od poloviny třetiny zatlačili na pilu zase domácí, do slibných šancí se dostali Hlídek a Skotar. Hra se vyrovnala, v 15. minutě exceloval Novák, když lapil tři střelecké pokusy Nedvídka. Jmenovaný hráč v závěru třetiny upláchl všem, na strážce domácí svatyně byl však opět krátký. Těsně před sirénou potrestal Hynek vyloučení hradeckého Součka a srovnal na 1:1.

V nájezdech šťastnější hosté

A hned po příchodu z kabin překvapil střelou z úhlu hostujícího gólmana Hynek a zařídil pro spoluhráče vedení 2:1. Lvi odpověděli náporem, z něhož vytěžili vyrovnávací gól Bartoněm 2:2. Až do konce třetiny nasazení obou týmů nepovolilo, před oběma brankami bylo často dusno, jejich strážci však byli nepřekonatelní. Ve 35. minutě byl blízko gólu Ludvík, o chvilku později „namazal" brodský obránce Pecen hradeckému Procházkovi, ten sice již obelstil Nováka, ale netrefil zcela opuštěnou brodskou klec. Poslední část hry otevřeli  votroci náporem a do megašance se dostal opět Procházka, jeho jedovatá střela jenom olízla levou tyč.

ž do konce normální doby to byl neúprosný, místy až urputný boj, chlapci z obou kolektivů měli stále sil na rozdávání, což bylo u domácího oslabeného týmu obdivuhodné. Pět minut před koncem normální hrací doby poslal obránce Kříž pas do jízdy Hynkovi, ten však v koncovce vynikajícího gólmana Veselého nepřelstil.  V posledních třech minutách se bojovníci z Kotliny ubránili s vypětím všech sil zoufalému náporu hradeckých Lvů. U juniorů se utkání neprodlužuje, jedou se hned samostatné nájezdy a v nich byl úspěšný pouze hostující Bartoň. „Hráčům nemám co vytknout, celé utkání poctivě „odmakali", nájezdy jsou vždy loterií a soupeř byl šťastnější. Jako obvykle byl velkou oporou brankář Novák", pochválil své svěřence za krajně obětavý výkon šéf brodské lavičky Karel Dvořák.

Branky:  18. Hlídek, 21. Hynek – 2. Klemens, 23. Baroň, nájezd Bartoň. Rozhodčí: Paulík – Kotlík, Kuřítko. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0, Diváci: 40. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 – 0:1. H. Brod: Novák – Mozr, Kříž, Pecen, Skotar – Hlídek, Hynek, Jelínek – Krajhanzl, Ludvík, Brebera – Kittler, Motl.