I. LIGA JUNIORŮ

H. BROD – PÍSEK 9:4
Úvod zápasu patřil domácím Rebelům, ale z první branky se radovali hosté, když Nováka překonal Flegl. Ještě v té samé minutě se podařilo vyrovnat Kubátovi a v polovině první třetiny otočil vývoj zápasu Hlídek.

Potom přišla individuální akce Vlétla a bylo opět vyrovnáno. Třináctá minuta byla šťastná pro domácí hráče, když puk putoval po ose Kubát – Hošek, Szilva a posledně jmenovaný vrátil Rebelům vedení. Druhá třetina se nesla ve stejném duchu jako ta první, kdy se oba soupeři o výsledek přetahovali.

Přesto i druhá třetina vyzněla pro domácí, kteří si po čtyřiceti minutách vytvořili dvoubrankové vedení 6:4. Až závěrečná třetina zlomila odpor hostů, kteří inkasovali ještě třikrát.

„Dneska můžeme být spokojeni s třemi body, ale s předvedenou hrou moc ne. Můžeme to svést i na to, že už druhé třetí utkání hrajeme jenom se čtyřmi beky. Kluci jsou možná unavení, ale spokojenost je se třemi body. Dneska oproti Třebíči to o malinko víc vázlo v obraně. V Třebíči jsme hráli perfektní zápas zezadu, dobře takticky. Dneska tam byly menší chyby, ale říkám, že to všechno asi pramenilo z únavy, ale jinak spokojenost je se třemi body," nechal se slyšet domácí trenér Václav Adam.

Branky a nahrávky: 3. Kubát (Chlubna), 10. Hlídek (Szilva), 13. Szilva (Hošek, Kubát), 29. Hynek (Kříž), 31. Žemlička, 36. Jelínek (Žemlička), 46. Szilva (Kubát), 50. Hynek, 52. Zdražil (Doležal, Hošek) – 3. Flégl (Michel), 12. Flegl, 28. Vejda (Jirků, Radosta), 37. Křivonoska (Hanuš). Rozhodčí Hejduk – Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. Třetiny: 3:2, 3:2, 3:0. H. Brod: Novák – Hošek, Doležal, Křesťan, Kříž – Szilva, Zdražil, Chlubna, Hlídek, Kubát, Žemlička, Brebera, Hynek, Jelínek.