Uspěli však pouze v prvním zápase s lázeňským soupeřem, ve druhém již odpluly všechny body od Sázavy do Labe.

I. LIGA JUNIORŮ

H. BROD – ÚSTÍ N. L. B 1:3
Utkání začalo šancemi Kuchty a Chlubny, ve 4. minutě po prohození od Pazourka se dostal před ústeckou branku Kuchta a blafák bezpečně proměnil 1:0 .Domácí konečně kompletní se čtyřmi útočnými formacemi měli v první desetiminutovce jasně navrch a zdálo se, že střetnutí zvládnou. Chlubna s Kuchtou jeli dva na jednoho, strážce ústecké svatyně Kosina byl však ve střehu, stejně jako při gólovce Huberta. Chlapci od Labe však byli hokejově stále drzejší. V závěru třetiny hráli Lvi přesilovku a Navarra prostřelil Spáčila 1:1.

V brodském kolektivu se kombinačně dařilo zkušené dvojici Kuchta – Chlubna. Hned v úvodní minutě prostřední části z celkem nevinné akce dostal Kopta své spoluhráče do vedení 1:2 a chlapcům z Vysočiny se najednou přestalo dařit.

Slibná šance přišla ještě ve 25. minutě, kdy Brebera naservíroval gólovku Hlídkovi, ten však jasnou příležitost odmítl, stejně jako o něco později Pazourek. V polovině zápasu stála při Rebelech paní Štěstěna, když ostrou střelu ústeckého obránce u tyčky tečoval Kopta a k úspěchu chyběly jenom centimetry. Zatím co brodským borcům chyběla potřebná jiskra, ústečtí Lvi se změnili v dravé šelmy, které na tři minuty přikovaly Broďáky v jejich obranné třetině.

Čas běžel a na holích Rebelů se usadila nervozita, jejich akce postrádaly plynulost. Naděje svitla dvě minuty před klaksonem při brejku Chlubny, ten však ztroskotal na bravuře brankáře Kosiny, který lapil i trestné střílení Chlubny, chlapci z Kotliny prostě vypadli z role. Z letargie se probudili na začátku poslední části, kdy si vytvořili tři tutovky, zakončení však bylo žalostné. To bylo poslední vzepětí domácích, Lvi byli hladovější po gólech a převzali iniciativu. V těch chvílích byl mužem zápasu strážce brodské svatyně Spáčil, ten totiž úspěšně zlikvidoval nejméně pět superšancí soupeře. Devadesát sekund před koncem ještě zahřmělo před ústeckou klecí, i tak zkušený Kuchta neměl potřebný klid i přehled a netrefil zcela odkrytou branku. V zoufalství sáhli Broďáci k power-play, hned však ztroskotali a Bačák pečetil do prázdné klece výhru hokejistů od Labe.

„Prohra nás mrzí, Měli jsme rozhodnout hned v úvodní třetině, kdy jsme měli spoustu gólových příležitostí. Šance při power play se snad nedala neproměnit. Soupeř byl od poloviny zápasu lepší i šťastnější," posteskl si asistent trenéra Ladislav Fixa.
Branky: 5. Kuchta – 15. Navarra, 21. Kopta, 59. Bačák. Rozhodčí: Kukeně – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 5:5 plus Vykouk 10 OT, Využití: 0:1. Diváci: 35. Třetiny: 1:1,0:1, 0:1. Havlíčkův Brod: Spáčil – Lobo, Mendl, Semrád, Vlček, Kochánek, Němec – Kuchta, Pazourek,Chlubna – Brebera, Hlídek, Hubert – Drobný, Polák, Maki – Kittler, Málek, Přibyl.