„Škoda, že to bylo jenom jednou. Mohlo to být víckrát. To jak jsme to s kluky sehráli, tak to na tréninku trénujeme a já tam jsem od toho, abych to zakončil," smál se brodský útočník.

A ještě větší radost mu udělala konečná výhra. „Vyhráli jsme 6:2, což je super. Ještě máme dva těžké zápasy, takže se už musíme zase připravovat," řekl oslavenec. Tomu se příliš nelíbila první třetina. „Ta stála za nic. Jel jsem sám na branku a zakopnul jsem. Za to může Pepa Pártl (kustod HC Rebel – pozn. autora), měl jsem špatně nabroušené brusle. Ne, ne, to se mi nemůže stávat, mohli jsme dát už góly v první třetině," okomentoval úvodní dějství Kostourek a dodal: „Naštěstí jsme hráli s Pískem, ale kdybychom ty šance neproměnili třeba s Ústím, tak by nás to mohlo mrzet. Musíme k těm zápasům přistupovat lépe." má jasno Kostourek.

V sobotu přijede do Havlíčkova Brodu Beroun i s trenérem Petrem Novákem. Bude to pro vás větší motivace? „Nevím. Já jsem ho zažil chvilku. Pro mě to bude zápas, hlavně abychom vyhráli, jako každý jiný," má jasno před zápasem s Medvědy brodská osmaosmdesátka.