V pátečním prvoligovém hokejovém zápase mezi Havlíčkovým Brodem a Mladou Boleslaví měl nejvíce brankových příležitostí brodský útočník Jan Milfait, který mohl boleslavského gólmana Willa překonat ve čtyřech případech, ale nepovedlo se mu to ani jednou.

Do play-off s vousy

„Kdybych ty branky dnes dal, tak jsme dnes asi vyhráli," měla jasno brodská šestašedesátka. „Sice jsme prvních deset minut odflákli, ale jinak si myslím, že jsme nehráli špatně," měl jasno o průběhu zápasu. Mladý útočník Rebelů po každé své neproměněné šanci dával zlost na sobě znát. „Já jsem na sebe nazlobený už dva měsíce. Nevím, snažím se dělat, co můžu, ale nepadá to tam. Věřím, že budu rozhodovat play-of," usmíval se Milfait.

Proti kterému soupeři si bude chtít Milfait napravit střeleckou reputaci, se rozhodne až po středečním posledním kole základní části. „Ještě to opravdu není jisté," divil se bezprostředně po utkání Milfait. Soupeřem Rebelů bude Třebíč nebo Havířov, které dělí v tabulce pouze jeden bod. „Určitě bych si přál Třebíč. Jednak je to kousek, přišlo by hodně lidí a byla by super atmosféra, když je to derby," vypočítával přednosti.

Už o tomto víkendu zápasy play-off  vypuknou a před nimi bývají v hráčské kabině debaty, s čím se do bojů vyrukuje. „„Barvit vlasy si nebudeme, ale necháme si narůst vousy. Teda hlavně kluci, protože mně to moc neroste," smál se Milfait.