Svěřenci trenéra Tomáše Marišky odjeli do Salzburgu ke dvěma odvetným zápasům Red Bull Roockies Cupu a domů se vraceli se dvěma vítězstvími. Výběr tamní hokejové akademie U18 nejprve porazili mladí Rebelové 3:1, ve druhém duelu pak ještě tři přesné zásahy přidali a slavili vítězství 6:1.„Pro naše hráče je to jedinečná možnost srovnání s mezinárodním hokejem a sehrání kvalitních utkání s týmem, kde působí vybraní hráči z mnoha evropských zemí,“ pochvaloval si víkendovou konfrontaci se Salzburgem Mariška.

1. ZÁPAS
SALZBURG – H.  BROD 1:3
Branky H. Brodu: Krajhanzl, Ludvík, Beránek. Třetiny: 1:1, 0:0, 0:2. H. Brod:Novák (Vaněček) – Dvořák, Dudáček, Vala, Žuček, Krajcigr, Blaha, Klofáč – Zohorna, Kuchta, Beránek, Hlídek, Ludvík, Němec, Krajhanzl, Brebera, Osmík, Kundrát, Mozr.

2. ZÁPAS
SALZBURG – H. BROD 1:6
Branky H. Brodu: Kuchta 2, Zohorna, Blaha, Hlídek, Brebera. Třetiny: 0:4, 0:2, 1:0. H. Brod: Vaněček (Novák) – Dvořák, Dudáček, Vala, Žuček, Krajcigr, Bláha, Klofáč – Zohorna, Kuchta, Beránek, Hlídek, Ludvík, Němec, Krajhanzl, Brebera, Osmík, Kundrát, Mozr.