EXTRALIGA ML. DOROSTU

PARDUBICE – H. BROD 2:8

První třetina sice skončila nerozhodně, ale po druhé periodě už vedli Broďáci o dvě branky. Ve třetím dějství nedovolili svému sokovi skórovat a ještě přidali čtyři branky a odvezli si vítězství.

Branky a nahrávky: 8. Hrdlička (Herčík), 37. Kloz (Kubíček) – 4. P. Vacík (Prýl), 34. Pártl, 36. Matula (Vacík), 40. Fiala (Prýl), 45. Kopic (Vyvial), 57. Kopic, 58. Dáňa (P. Vacík, Rauš), 59. Endl (Kopic, Fiala). Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Pechánek. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Třetiny: 1:1, 1:3, 0:4. Havlíčkův Brod: Král – Endl, Horáček, Kerber, Kutlvašr, Matula, Trupl, Zych – Dáňa, Dymák, Fiala, Klofáč, Kopic, Pártl, Prýl, Rauš, Vacík, Vyvial.

H. BROD – KOMETA BRNO 5:3

Domácí vedli už 4:0, ale Kometa během dvou minut snížila, ale Bruslaři dramatickou třetí třetinu zvládli.

„Vstoupili jsme do zápasu výborně, jelikož jsme během minuty vedli o dvě branky. Poté jsme měli herní výpadek, ale ve druhé třetině jsme se vrátili k naší hře a výsledkem bylo čtyřbrankové vedení. Ve třetí části nás brzdily zbytečná vyloučení, která dostala soupeře do sedla. Kometa dokázala snížit na rozdíl jedné branky, ovšem nám se podařilo vstřelit pátou branku. Chtěl bych poděkovat klukům za výborný výkon,“ řekl k utkání asistent trenéra Tomáš Hart.

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Zych, Kopic), 1. P. Vacík (Dáňa, Vyvial), 25. P. Vacík (Vyvial, Dáňa), 34. Dáňa (Kerber, Trupl), 57. Kopic (Fiala) – 46. Fajmon (Masař, Bartes), 48. Meluzin (Malý), 56. Meluzin (Holemý, Masař). Rozhodčí: Jakub Horáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček. Vyloučení: 7:5, navíc J. Sedláček 5 + OK [NARZ]. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 82. Třetiny: 2:0, 2:0, 1:3. Havlíčkův Brod: Král – Endl, Zych, Kutlvašr, Matula, Trupl – Kerber, P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial.

Rezerva Havlíčkova Brodu drží v semifinále krok se silnou Chrudimí. Stav série je nerozhodný.