EXTRALIGA ML. DOROSTU
H. KRÁLOVÉ – H. BROD 3:4sn

Velmi podařený vstup do utkání měli brodští mladíci v Hradci Králové, když svého soupeře zavřeli na dlouhou dobu v jeho obranném pásmu. Svoji aktivitu hosté zúročili v sedmé minutě, když se prosadil před domácím gólmanem Michálek.
Po této brance se hra vyrovnala a do šancí se začal dostávat Hradec, ale na výborného Marka si nepřišel. Ve druhé třetině přišel naopak velký tlak domácích a Hnik po přihrávce Hronka vyrovnal střelou mezi kruhy nad lapačku bezmocného Marka. Zápas pokračoval ve velkém tempu a na obou týmech byla vidět vůle po vítězství.

V závěru druhé třetiny se Rebelové opět dostali do vedení. To se z přesilové hry přesně trefil Lacina. Hned na začátku třetího dějství šli hosté dokonce do dvoubrankového vedení zásluhou Jelínka a hosté začali pomýšlet o třech bodech.
Ne nadarmo mají hradečtí hráči v názvu Královští lvi a o výsledek se začali ještě prát. Brzy se oklepali z nepříznivého stavu a začali gólmanovi Markovi pěkně zatápět. Ten spršku střel vydržel až do 55. minuty, kdy ho překonal Chalupa, který zůstal před brankou zcela osamocený – 2:3.

Najednou bylo domácí plné kluziště se snahou o toužené vyrovnání. To se nakonec povedlo v poslední minutě zápasu. Po povedené akci dva na jednoho poslal zápas do prodloužení hradecký Zahradník. V prodloužení Hradec vstřelil branku, ale pouze rukou a nebyla tak uznána. V dalším průběhu se už nic zajímavého nedělo, a na řadu tak přišly samostatné nájezdy. Nájezdy proměnilo pět hráčů ze šesti, a ten kdo nebyl úspěšný, byl domácí útočník. Druhý bonusový bod vystřelil Rebelům Jelínek.

Branky a nahrávky: 22. Hnik (Hronek), 55. Chalupa (Zahradník), 60. Zahradník (Chalupa, Čech) – 7. Cejpek, 38. Lacina (Suchý), 42. Jelínek, 65. rozh. nájezd Jelínek. Rozhodčí: Tomáš Veselý. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 111. Třetiny: 0:1, 1:1, 2:1 – 0:0. H. Brod: Marek – Lacina, Vacek, Benák, Němec, Kopic, Hrabaň, Suchý – Jelínek, Veselka, Vlach, Nguyen, Kraučuk, Cejpek, Michálek, Semrád, Abbrent.