EXTRALIGA ML. DOROSTU
H. BROD – Č. BUDĚJOVICE 2:4
Skóre mohl otevřít střelou z oblasti mezi kruhy Vala, ale reprezentační brankář Sova ukázal mrštné betony. Podobně ztroskotal i v posledních vteřinách Nováček. Netrefili se ani hosté, ti naopak propadli při přesilových hrách, nula na kontě havlíčkobrodské gólmana Vaněčka byla však brzy po přestávce smazána. První střelu sice ještě pokryl betony, puk se ale následně doklouzal do brankoviště, kde jej do sítě doklepl Tomáš Jáchym. Rebelové měli možnost srovnat během přesilových her, zuby si ale vylámali na skvěle chytajícím Sovovi. Zanedlouho tak Českobudějovičtí odskočili na rozdíl dvou branek. Fenclova střela propadla Vaněčkovi mezi betony a Jiří Ondráček už jí jenom dopravil do odkryté klece.  O osudu utkání definitivně rozhodly dva slepené góly hostujícího celku na začátku závěrečné desetiminutovky. Přesně se nejprve trefil Jiří Smejkal a za necelou minutu splnil lehkou úlohu v podobě dorážky Tomáš Fencl.

Branky a nahrávky: 50. Nováček (L. Vala), 60. Nováček (Krajcigr) – 22. Jáchym (Smejkal), 31. Ondráček (Fencl, Smejkal), 49. Smejkal (Jáchym), 50. Fencl (Šulek, Ondráček).  Třetiny: 0:0, 0:2, 2:2.
Havlíčkův Brod: Vaněček – Klofáč, Vacek, Bláha „A“, Krajcigr „A“, Bušek, Bancíř – Polák, L. Vala, Osmík, Mendl, Kraučuk, Semrád, Jelínek, Abbrent, Nováček, Mäki, Zohorna.

(pbu)