Oslabení Rebelové historii nepřepsali

Havlíčkův Brod: Ústecké prokletí pokračuje.

31.12.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Havlíčkobrodští Rebelové po návratu do první hokejové ligy ještě ani jednou nedokázali v severočeské metropoli vyhrát. To se potvrdilo i v sobotu, nutno však podotknout, že na sever Čech jeli v obtížné situaci. I v okleštěné sestavě však byli Lvům více než důstojným soupeřem.

V první třetině se dokonce dostali do rychlého vedení po brance Vondráčka, a když potom přestáli dvojnásobné oslabení, tak si zaslouženě odnesli jednobrankové vedení do druhé třetiny. Dokonce ho mohli i navýšit. Ve druhém dějství se však Lvi výrazně zlepšili a dvěma slepenými zásahy na pomezí 23. a 24. minuty zápas otočili. Rebelové se ještě jednou vrátili do zápasu, když ve 35. minutě Kostourek oslovil k vyrovnání Ondráčka. Zápas však zlomila branka Radovského ve 40. minutě. V poslední třetině sice Suchan chytil trestné střílení, ale ve 45. minutě definitivně rozhodl Daniel Boháč.

Rebelové už síly na zvrat nenašli, už jen kvůli tomu, že zápas odehráli jen na tři útoky a sedm obránců. Navíc se ještě zranil Stehlík.
„Nespokojení jsme s tím, jak jsme nakládali s přesilovkami pět na tři, ale dobře jsme bruslili a ukázali jsme i sílu v koncovce. Havlíčkův Brod se ukázal jako těžký soupeř, ale dobře jsme se připravili," uvedl ústecký kouč Jiří Mička, který pochází právě z Havlíčkova Brodu.

„Přijeli jsme do Ústí v oslabené sestavě, hráli jsme jen na tři pětky. Hodně chyběl náš nejproduktivnější hráč Ladislav Rytnauer. Domácím jsme ale byli důstojným soupeřem, škoda že jsme inkasovali v poslední minutě druhé třetiny. Utkání mohlo dopadnout jinak," zhodnotil zápas kouč Rebelů Jiří Rech.

Jeho svěřence čeká další těžký duel ve čtvrtek, kdy hostí Olomouc.

Autor: Pavel Mikeš

31.12.2012 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

Dálnice D1 v obou směrech po dopravní kalamitě už jede

Ilustrační snímek

Ve Ždírci chtějí pomoci zajistit rodinám i nemocným důstojný život s Alzheimerem

Ždírec nad Doubravou – Částku ve výši tři tisíce korun věnuje město Ždírec nad Doubravou Zdeňku Chourovi z Havlíčkobrodska na realizaci projektu Důstojný život s Alzheimerovou chorobou, který se uskuteční na území města Ždírec nad Doubravou.

Od dárců ze Světlé se v kasičkách sešlo 139 tisíc

Světlá nad Sázavou – Do kasiček Tříkrálové sbírky ve Světlé nad Sázavou se vybralo více než 139 tisíc korun. Informovala o tom koordinátorka Tříkrálové sbírky Jana Dománková z Oblastní charity Havlíčkův Brod.

Derby Vysočiny rozhodlo až prodloužení

Vysočina – Jedno krajské derby, přestřelka a vysoká porážka. Takové bylo 16. kolo východní skupiny florbalové Národní ligy pro týmy z Vysočiny. Havlíčkobrodští Draci zápas proti Sniperům z Třebíče dotáhli do prodloužení, ve kterém udeřili. Žďárským Hrochům v Rožnově utekl začátek druhé třetiny, domácí v polovině zápasu zvýšili už na 8:3 a tuto ztrátu už hosté nedohnali. Poslední Bystřice nestačila na Telnici.

Vylekaný chmaták a rosomáci pobláznění sněhem: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 17. ledna 2018.