Po ztrátě elitního útočníka Lukáše Havla, který zamířil do druholigových Moravských Budějovic, se v třebíčském útoku objevila velká díra a zaplnit ji má právě Petr Polodna. „Vytipovali jsme si jej po dohodě s trenéry a věříme, že Petr potvrdí svou velmi dobrou formu z minulých sezon a bude dobrou náhradou za Lukáše Havla," říká k příchodu Polodny generální manažer Horácké Slavie Karel Čapek.

V minulé sezoně působil Polodna v polském Jastrzebie, kde prožil velmi vydařenou sezonu, když si v 41 zápasech připsal 38 (17 + 21) kanadských bodů. Třebíč získala Polodnu na roční hostování s roční opcí z nedalekého Havlíčkova Brodu, který v uplynulé sezoně sestoupil do II. ligy. „Petr Polodna k nám do Horácké Slavie přichází na roční hostování z Havlíčkova Brodu, ve smlouvě je zakotvena i možnost roční opce," dodal Čapek.

Rodák z Jihlavy sbíral zkušenosti se seniorským hokejem v extraligovém Litvínově, kde se však výrazněji nedokázal prosadit, a tak zamířil do nedalekého Chomutova. V I. hokejové lize na sebe opět upozornil, a zajistil si angažmá v brněnské Kometě, odkud se poprvé dostal na Vysočinu, když se na tři roky stal vůdčí osobností v Havlíčkově Brodě.

Dokáže nahradit Polodna ostříleného kanonýra Lukáše Havla?