Stoprocentní bodový zisk si připsali pouze hráči Žďáru nad Sázavou. Ti doma ve skupině Východ zdolali juniorku Komety Brno 6:4. „Byl to hodně náročný duel, v němž jsme tři body získali především díky naší bojovnosti," hodnotil výhru kouč Plamenů Martin Sobotka.

Toho mohlo mrzet, že po skvělé úvodní třetině, kterou jeho ovečky vyhráli 3:0, bylo ze zápasu velké drama. „Hráči Komety nás neustále napadali, dělali nám velké problémy. Naopak nám se v prostřední části hra po dvou slepených inkasovaných gólech hra trošku rozpadla," postýskl si.

Na střelecké schopnosti útočníka Tomáše Duby (v modrém) budou třetiligoví fotbalisté Nového Města na Moravě hodně spoléhat také v jarní části MSFL.
Fotbalisté Nového Města zahájí přípravu beze změn. Naskočí už podzimní marodi?

O bod méně získali hokejisté Velkého Meziříčí. Ti vedli nad Hodonínem už 5:1, jenže v závěrečné třetině čtyřikrát inkasovali, z toho dokonce dvakrát v poslední minutě! Výhru jim ale nakonec v prodloužení zajistil přesným zásahem Malec.

S pořádným výpraskem se ve skupině Jih z ledu Příbrami vrátili hráči Havlíčkův Brod. Středočechům totiž podlehli vysoko 4:10.

2. HOKEJOVÁ LIGA - 27. kolo
Skupina JIH: Kobra Praha – Klatovy 5:3, Tábor – Písek 7:5, Příbram – H. BROD 10:4, 9. Josefus, 13. Gengel (TS), 19. Furch, 21. Malý, 35. Gengel, 40. Káník, 43. Havlín, 48. Rohlík, 58. Malý, 60. Gengel – 1. Petržílka, 25. Kuchta, 38. Mlynář, 39. Kuchta, Řisuty – Cheb 7:6.

8. Řisuty 27 5 2 1 19 68:137 20

Skupina VÝCHOD: Valašské Meziříčí – Opava 4:2, Nový Jičín – Kopřivnice 3:1, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kometa Brno B 6:4, 3. Adam, 8. Čermák, 20. Půža, 39. Jícha, 49. Bureš, 60. Jícha – 23. Zukal, 24. Indrák, 44. Vašíček, 53. Zukal, 60. Růžička. VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Hodonín 6:5 pp, 7. Křenek, 13. Paták, 24. Maštera, 26. Malec, 40. Křenek, 61. Malec – 31. Komínek, 42. Levitskii, 49. Janás, 60. Růžička, 60. Komínek.

1. Val. Meziříčí 27 17 2 3 5 109:60 58
2. Nový Jičín 27 16 1 2 8 84:90 52
3. ŽĎÁR N. S. 25 14 2 1 8 100:86 47
4. Opava 28 9 4 5 10 88:85 40
5. Kometa B 29 11 1 2 15 86:95 37
6. Kopřivnice 28 9 3 1 15 86:87 34
7. VEL. MEZIŘÍČÍ 27 9 3 1 14 88:108 34
8. Hodonín 27 7 1 2 17 73:103 25