Po sérii tří venkovních zápasů, ze kterých získali pouhý bod, smetli pěti góly Humpolec.

„Toho vítězství si hodně ceníme. V zápase nás zdobily hlavně nasazení a bojovnost," pochvaloval si přibyslavský trenér Radek Havlíček.
Jeho celek nezačal sezonu vůbec špatně. V úvodních dvou kolech bral plný počet bodů, pak ale přišla zmiňovaná venkovní série. Bezbranková remíza ve Ždírci a prohry ve Světlé a ve Stáji.

„Zejména po zápase s Polnou jsme si řekli, že už tu naši mizérii musíme protrhnout, což se nám proti Humpolci výborně povedlo. Byla vidět větší chuť hráčů, vycházely nám brejky a míče za obranu a hlavně jsme protrhli střeleckou smůlu, prakticky nám tam všechno spadlo," řekl kouč Přibyslavi, která nyní prochází dvojitým anglickým týdnem. Už dnes totiž jede do Velké Bíteše, následovat bude vložené kolo s Moravskými Budějovicemi a náročnou pasáž zakončí příští neděli duelem v Okříškách.

„Teď se soustředíme na Velkou Bíteš. Musíme nabrat síly, protože zápas s Humpolcem byl náročný. Zase to ale začíná nula nula a já věřím, že pokud předvedeme takový výkon, jako proti Humpolci, tak určitě s prázdnou nepřijedeme," uzavřel Havlíček.