Po bitvě s vedoucím Kolínem čeká na Bruslaře Jablonec. Na ledě Vlků si připsali vůbec první tři body v sezoně. Sobotní duel přichystá fanouškům, kteří do Kotliny zavítají, hned několik specialit.

Tou první je křest nové knihy Souška, která pojednává o životě legendárního obránce Honzy Suchého. Do Kotliny kromě nové publikace dorazí především mikulášská nadílka a speciální rodinné vstupné. Nově budou také slosovatelné vstupenky o lístky na koncert Palo Habery.

Pátý prosinec je spojován se svatým Mikulášem. Po celé zemi se prohání čertovské tlupy, ladně pochodují andělé a ze svého košíku tahá sladkost za sladkostí již zmíněný Mikuláš. Také do Kotliny zavítá se svou nadílkou! A nadělovat nebude jen Mikuláš, ale také Bruslařský klub.
Přijdou-li na zápas oba rodiče s dětmi, budou mít vstup jen za 60 korun. Děti navíc obdrží balíček sladkostí. Nabídku na rodinné vstupné lze použít pro dva rodiče a jedno až tři děti. Pokud se do Kotliny vypraví jeden rodič se svými ratolestmi, nedostane sice rodinné vstupné, ale každé dítě dostane sladký dárek od Mikuláše.

Po první dvacetiminutovce přijde na řadu dne křest knihy, jež se věnuje životu Honzy Suchého, havlíčkobrodského rodáka a odchovance, který svým stylem hry dal podobu modernímu hokeji. Jako jeden z prvních začal totiž blokovat střely svého protivníka vlastním tělem. Souška, podle jehož přezdívky nese název i nový knižní titul, je rovněž nejproduktivnějším bekem v historii českého a československého hokeje.

„Během první přestávky bude pokřtěna knižní novinka, a sice životopis legendárního obránce Jana Suchého. Doplněné a aktualizované vydání knihy Souška bude se slevou – a s možností nechat si ji podepsat – k dispozici všem návštěvníkům zápasu," prozradil spoluautor Aleš Palán.

Máte strach, že snad křest zmeškáte? Tak o to se nebojte! V průběhu utkání budete o všem informováni.

Po skončení hokejové sezony se do Kotliny chystá známý zpěvák Palo Habera se svoji skupinou TEAM. Havlíčkobrodský zimní stadion uvítá populární slovenskou kapelu 28. května a vy můžete být u toho! Pokud bude vaše vstupenka vylosovaná, obdržíte lístek, který pro vás bude klíčem k hudebnímu zážitku, jež se do ledového království Bruslařů chystá.

(rwa)