Dukla a Rebelové své soupeře deklasovali, Třebíč otočila duel s Kadaní a rovněž vydřela první tři body v soutěži.

TŘEBÍČ – KADAŇ 2:1
Do utkání vykročili lépe hosté, kteří také šli do zaslouženého vedení. Domácí poté vyrovnali hru, stav se jim však povedlo dotáhnout až po první přestávce zásluhou Kauta.

Slávisté poté ještě více ožili a vypracovali si viditelnou herní převahu. Tu po několika zmařených šancích proměnil ve vedoucí gól přesilovkovou bombou Malena.

Hosté se v závěrečném dějství usilovně snažili o vyrovnání,  ale domácí poctivě bránili a když přežili i kratičkou závěrečnou power play soupeře, mohli se radovat z první výhry v novém ročníku.

Branky a nahrávky: 23. Kaut (Marosz, Kadela E.), 34. Malena (Marosz, Čuřík) – 7. Charousek (Hrabák). Rozhodčí: Čech R. – Klein, Lukš. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. Diváci: 1270. Třetiny: 0:1, 2:0, 0:0.
Třebíč: Čiliak – Malena, Rangl, Dietz, Kadela R., Dlapa, Sláma, Zdráhal, Sobotka- Čech M., Dolníček, Čuřík. – Kadela E., Kaut, Vondráček – Burian, Ostřížek, Marosz – Křivohlávek, Moučka, Přibyl.

JIHLAVA – HR. KRÁLOVÉ 7:1
Parádní vstup do sezony prožila Dukla. Dvěma góly v úvodních třiceti šesti sekundách rozmontovala jakékoliv snahy hostů o vyrovnanou partii a suverénně ovládla utkání. Když na sklonku deváté minuty vyhnal Čecha z branky Malec, bylo to už 4:0 pro domácí.

Rovněž ve druhém dějství hrálo jen jedno družstvo, to v červených dresech Jihlavy.

Až v úvodu třetí dvacetiminutovky sebral Novotnému čisté konto Tvrdík, na konečném jasném vítězství Dukly ale už ani tento zásah nemohl nic změnit. Zápas se poté už jen dohrával, další možnosti ke skórování už zůstaly na obou stranách nevyužity. To mrzelo především domácího Malce, který se tak připravil při své premiéře v dresu Dukly o hattrick.

Branky a nahrávky: 1. Hodek, 1. Jeslínek (Filip, Polcar), 7. Malec (Zadražil), 9. Malec (Hubáček, Hodek), 30. Velecký (Maliník), 37. Kolafa (Pometlo), 38. Čachotský (Ficenc, Velecký) – 41. Tvrdík (Švagrovský). Rozhodčí: Přikryl – Kašík, Wesley. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 1496. Třetiny: 4:0, 3:0, 0:1.
Jihlava: Novotný – Ficenc, Kaláb, Kolafa, Podlipnik, Zadražil, Dobrovolný, Štebih – Hodek, Hubáček, Malec – Jeslínek, Filip, Polcar – Maliník, Čachotský, Velecký – Zeman, Pometlo, Vysloužil.

BEROUN – HAVL. BROD 3:7
Také Rebelové měli fantastický start do utkání. Už v osmé minutě vedli 4:0, k čemuž jim dopomohlo i dvojnásobné využití přesilovky pět na tři.

Domácí v dalším průběhu naznačili své ambice, ale v pohodě hrající a ofenzivně naladění hráči z Havlíčkova Brodu žádné výraznější komplikace nepřipustili a zaslouženě si odvezli domů všechny body.

Branky a nahrávky: 16. R. Meidl (Šulc), 31. Stromko (Klhůfek, Šulc), 43. R. Meidl (Trojan, Klhůfek) – 5. Ondráček (Kostourek), 7. Ostrčil (Vondráček), 8. Rytnauer (Kostourek), 8. Štěpánek, 29. Ondráček, 34. Novotný (Rytnauer, Vondráček), 46. Ondráček (Kostourek, Rytnauer). Rozhodčí: Schmejkal – Frodl, Svobodová. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:3. Diváci: 350. Třetiny: 1:4, 1:2, 1:1.
H. Brod: Suchan – Ostrčil, Soldán, Protivný, Morava, Novotný, Jelínek – Endál, Vondráček, Knotek, Polodna, Třetina, V. Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Stehlík, Musil, Štěpánek, Fiedler.