Takovou bilanci mají hokejisté Havlíčkova Brodu z utkání v Ústí nad Labem. Tentokrát ale odjíždějí na sever v roli favorita. Lvi se trápí a propadli se v tabulce téměř na dno.  Naopak Rebelové válí a poskočili už na třetí příčku. Dokážou zastavit trudnou sérii před dovršením smolné třináctky?

Sedm let marných pokusů o zisk byť jediného bodíku mají za sebou Rebelové. Ústecká Zlatopramen arena je pro ně prostě zakletá. Letos by se ale mohlo konečně „něco urodit". Lvi se trápí, v tabulce je pod nimi už jen Most, nad kterým se udrželi jen zásluhou lepšího skóre.

Havlíčkův Brod momentálně šlape jak dobře namazaný stroj, v posledních jedenácti kolech pouze dvakrát prohrál. Na vymazání neslavné bilance tak má ideální podmínky.

Čas na opravu

Zmíněný poslední Most přivítá Třebíč, která to venku moc dobře umí. Určitě lépe než doma, kde naposledy podlehla v té době rovněž posledním Benátkám nad Jizerou. Druhou porážku v řadě s nejhorším celkem soutěže určitě nebudou chtít Horáci připustit.

Po třech porážkách v řadě chce proti Kadani zabrat Jihlava. Ta během této minisérie přišla nejprve o druhé, a následně i o třetí místo v tabulce. Další pád ale momentálně nehrozí, páté Litoměřice mají o deset bodů méně.

Klid v Dukle ale přece jenom nepanuje. Rozsáhlá marodka zapříčinila příchod dalšího hráče do kádru. Na hostování do konce sezony přišel z Hradce Králové útočník Petr Haluza.

Ten již v Dukle v minulosti působil, takže nejde do neznámého prostředí.

Nastoupit by měl již dnes, Dukle se podařilo den před utkáním doladit administrativní záležitosti, Haluza s týmem od pondělí trénoval.

Hokejové menu: I. liga, 24. kolo

Dnes, od 17.30: JIHLAVA – Kadaň, Most – TŘEBÍČ, Benátky n. J. – Šumperk, Ml. Boleslav – Č. Budějovice. Od 18.00: Havířov – Olomouc, Ústí n. L. – HAVLÍČKŮV BROD, Beroun – Litoměřice.