Po zápase jsme vyzpovídali prvně jmenovaného.

Tak nakonec bod, i když to vypadalo pár minut před koncem hrozivě…
První třetina nám moc nevyšla. Ve třetí jsme bojovali, dotahovali až na 4:4 a věřil jsem, že to tam padne. V nájezdech si Martin Ondráček mohl roztrhnout pr…, ale nestačilo to. Mají na tohle zkušené hráče, a tady to potvrdili.

Vy jste vstřelil dva góly, jak jste je viděl?
To jsme byli s Rýťou (Ladislav Rytnauer – pozn. autora) a Ondrasem (Martin Ondráček – pozn. autora) poprvé na ledě, oni to vymíchali a jeli jsme s Rýťou dva na dva, Rýťa to vystřelil  na beton, já jsem to dojel a dorazil jsem to. A druhý. To Rýťa zkušeně zahrál za brankou a já jsem to jen zametl do brány. To všechna čest Rýťovi, ten mi ten gól udělal.

Teď vás čeká Most…
To je dost nepříjemný soupeř a doufám, že to hodíme za hlavu a letos už vyhrajeme nějak přesvědčivě. Nechceme jen bojovat a dotahovat.

Dvakrát jste dotáhli dvougólovou ztrátu, to bylo zase pozitivní, ne?
No to je tak jediný dneska pozitivní, alespoň něco. Já nechci stahovat náskoky. Já bych radši dal na dva, tři, čtyři nula  jako v Berouně. Každý zápas to asi nebude, pořád je lepší mít náskok než dotahovat. Je to větší zážitek pro lidi, když se hraje nahoru dolů, ale my chceme samozřejmě body než nějaký zážitek.