Pokud se z nějakého důvodu nemůžete na utkání dostavit, můžete ho sledovat živě na webových stránkách www.vysilamezive.cz!

„Internetové přenosy z domácích zápasů Havlíčkova Brodu testujeme od přípravných utkání, v tuto chvíli by mělo vše fungovat tak, jak má a diváci by si tak měli přenos z derby užít bez větších technických problémů," říká Ondřej Veselý ze společnosti Metropolitní, která živé vysílání hokeje realizuje.

Svátek hokeje navíc můžou diváci sledovat ve vysokém rozlišení, a to nejen na svých počítačích a noteboocích, ale i v tabletu či chytrém telefonu s operačním systémem android. Živě bude vysílána i tradiční pozápasová tisková konference. Ještě ve středu večer pak bude záznam derby Vysočiny dostupný v archivu.

Havlíčkovu Brodu se letos zatím nedaří a s jedním bodem je na posledním místě prvoligové tabulky.

Jihlavská Dukla je po pěti odehraných kolech na sedmé příčce. V derby ale papírové předpoklady roli nehrají a oba soupeři se na zápas dokážou dostatečně vyhecovat. Utkání tak slibuje nejen napínavou podívanou, ale i emotivní zážitek. Pokud budete ve středu na stadionu chybět, sledujte atraktivní duel na www.vysilamezive.cz. Přímý přenos začíná v 17:50!

Projekt www.vysilamezive.cz funguje od začátku srpna a za tu dobu už odvysílal desítky hodin ze sportovních utkání, kulturních a společenských akcí nebo třeba přednášek a tiskových konferencí.

Mezi naše největší akce patřil Global Bar Camp, Havlíčkobrodské hry dětí a mládeže nebo Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského.

Svou primárně regionální orientací a obsahem jde o zcela unikátní službu, kterou realizuje společnost Metropolitní ve spolupráci s profesionálním kameramanem Ondřejem Rázlem.