Suchan: Musím podávat lepší výkony. Nejsem spokojený

Havlíčkův Brod – V brance brodských hokejistů se v domácím prostředí proti jihlavské Dukle po delší době objevil Jaroslav Suchan, který nahradil mladého Daniela Dolejše, který si plnil reprezentační povinnosti.

14.11.2012

Jaroslav SuchanFoto: Deník/archiv

Jardo, zápas nedopadl podle vašich představ…
Prohra 4:1 určitě není podle představ.

Kde se podle vás ten zápas rozhodoval?
Jihlava měla v první třetině čtyři nebo pět přesilovek, dvě z toho využila a dostala se do laufu. Ve druhé třetině kluci suprově Jihlavu zatlačili, mohli jsme vyrovnat. Potom mi prošla střela mezi betony na 3:0. Na začátku třetí třetiny se nám podařilo snížit, což bylo povzbuzující, ale za tři minuty mě prostřelili a už si to Dukla pohlídala.

Ten první gól byl zvláštní, spadl vám tam takový padáček. Jak jste tu branku viděl?
Tam to bek střílel golfem, trefil našeho hráče do hokejky a pak jsme puk viděli, až když byl na naší úrovni a šťastně zaplul do branky.

Vy jste teď dlouho nechytal, až nyní dva zápasy v řadě…
Dan Dolejš má fantastickou sezonu, lepí mu to, čape a teď je na dvacítkách. Odchytal jsem dva zápasy, oba jsme prohráli. Musím podávat lepší výkony. Nejsem sám se sebou spokojený.

14.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Spisovatelka Petra Braunová dá před volbami přednost knihám.
1

Spisovatelka Petra Braunová: Nevolím, není koho

Učitelka Alena Slavíková.

Učitelka v důchodu měla při volbě jasno

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Volím stranu, co myslí na vzdělání, chci na gympl, padlo při volbách v BAN!u

Havlíčkův Brod – Osmnáct jim sice bude až za pár let, ale už ve čtvrtek 19. října si poprvé vyzkoušely vhodit svůj hlas do volební urny. Řeč je o dětech, které jsou klienty havlíčkobrodského Nízkoprahového klubu BAN! při Oblastní charitě Havlíčkův Brod a které si právě v klubu mohly na vlastní kůži vyzkoušet, jak to ve volební místnosti vlastně chodí.

Hlasování začalo, otevřelo se 1 137 volebních místností

Vysočina – Úderem páteční čtrnácté hodiny, kdy v celé zemi začaly letošní sněmovní volby, se na Vysočině otevřelo 1137 volebních místností. Voliči, kteří do nich přicházejí, mohou odevzdávat své hlasy 419 kandidátům, kteří kandidují na kandidátních listinách 24 volebních stran.