POLIČKA – CHOTĚBOŘ 7:4

Polička již sice do play off postoupit nemůže, ale i tak své zápasy nevypouští. První třetinu domácí vyhráli 4:0, kdy po třetí brance vystřídal Hamariče v brance Pešek, který ještě do konce třetiny jednou kapituloval. Na začátku druhé části Chotěboř snížila, ale vzápětí si nechala vstřelit pátou branku. Přesto ještě do konce druhé části Chotěboř snížila na 5:3 a udržela si tak naději do závěrečné části. Ve třetím dějství domácí opět proměnili pár svých ojedinělých šancí a zvýšili na 7:3. Hostující Chotěboř se přes gólmana Zeleného neprosadila, když z jednadvaceti střel na branku v poslední části propustil pouze jednu. „Výsledek 7:4 nám tak značně zkomplikoval postup do závěrečných bojů," smutnil Müller.
Branky a nahrávky: 23. T. Ludvík, (Petr Mašek, Hajšman), 31. Petr Mašek (B. Činčila, Hajšman), 36. T. Ludvík (Petr Mašek, B. Činčila), 54. T. Ludvík (J. Ludvík) – 9. J. Boháček, 13. Krajíček, 14. Pazourek (Zobač), 17. Krajíček, 23. Šedý (Cik, Pazourek), 48. Pazourek (Krajíček, Cik), 52. L. Boháček (Švejda). Rozhodčí: Jiří Veselý – Martin Kalus, Pavel Motýl. Vyloučení: 7:1, navíc Lukáš Cik 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 230. Třetiny: 4:0, 1:3, 2:1. Chotěboř: Hamarič (od 14. Pešek) – Kopecký, Veselý, J. Ludvík, Piskač, Musílek – Dvořák, Svoboda, Eis – T. Ludvík, Petr Mašek, Hajšman – Š. Činčila, Patrik Mašek, B. Činčila.

HLINSKO – SVĚTLÁ N. S. 3:5

Zápas byl předčasně ukončen.

Diváci v Hlinsku viděli jen dvě třetiny, protože rozhodčí Kratochvíl zápas tak trochu necitlivě zavinil konec utkání. Za stavu 5:3 po faulu na světelského Doležala na něj hlinecký gólman vulgárně zakřičel. Dostal tak trest ve hře, ale domácí neměli za něj náhradníka a tak byl duel ukončený.

„Pro nás to byl těžký zápas a potřebovali jsme ho zvládnout, jsou to pro nás další tři důležité body. Nezačali jsme dobře. První třetina byla od nás velice slabá, byli jsme nerozhejbaní, hrozně ospalí, snažili jsme se hrát profesorský hokej a mysleli jsme si, že se nemůže nic stát. Pro nás je dobře, že jsme si dokázali, že když začneme makat, tak máme na to, je přehrát. Výrok rozhodčího nebudu vůbec hodnotit. Domácí z toho nechtěli dělat frašku, že by šel do branky hráč, proto se rozhodli zápas ukončit. Teď je otázka jak to dopadne, bavil jsem se s rozhodčím, že to bude asi řešit disciplinárka. Uvidí se, co se bude dít, ale pro nás by to nemělo znamenat nic jiného než tři body do tabulky. A z toho máme radost," dodal.
Branky a nahrávky: 4. Králíček (Bříza, Tulis), 18. Brebera (Zdražil), 21. Chvojka (Plachý, Poskočil) – 12. Jaroslav Doležal (O. Včela), 21. P. Včela (Kořínek), 24. R. Křišťan (O. Včela), 26. Kubát (Štros), 34. Kubát (Dolinský, Urban) Vyloučení: 5:3, navíc Plachý (HLI) 10 min. nesp. chování, Gregor (HLI) TH nesp. chování, Blažek (SVE) 10 min. naražení na hrazení. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Třetiny: 2:1, 1:4. Světlá n. S.: Koubský (Zvolánek) – Svoboda, O. Včela, Šíma, Kořínek – Urban, Štros, R. Křišťan, Dušátko, P. Včela, Dolinský, Jaroslav Doležal, Kubát, Blažek.

LEDEČ N. S. – LITOMYŠL 4:7

První třetina vyšla hostům z Litomyšle na výbornou. Po první třetině tak na tabuli svítilo skóre 0:3. Druhá část hry začala opět v režii litomyšlských hráčů. Ve 24. minutě se trefil Procházka a už to vypadalo, že zápas bude jednoznačnou partií. Omyl. Domácí hráči předvedli, jak se hrají přesilovky, což je disciplína. Výhodu jednoho muže využila Ledeč hned dvakrát. Začátek závěrečné třetiny vyšel parádně Mečiarovi. Ten se nejprve trefil ve 42. minutě v početní výhodě. O dvě minuty později si nenechal ujít další výhodu a hattrickem uzavřel gólové počínání Litomyšle. Domácí zvládli jen upravit dvěma góly skóre.
Branky a nahrávky: 27. Štěrba (Zadražil, Zmrhal), 31. Bambula (Hubert, Hrabaň), 55. Křesťan (Hrabáň), 60. Křesťan (Hrabáň, Štěrba) – 10. Mečiar (Pulpán, Kovář), 17. Barkóci, 18. Vomočil (Musil), 24. Procházka (Skoumal), 40. Skoumal (Mečiar, Dvořák), 42. Mečiar (Půlpán, Musil), 43. Mečiar (Musil). Rozhodčí: Rulíček – Přichystal, Bohuněk. Vyloučení: 3:5. Využití: 3:1. Diváci: 72. Třetiny: 0:3, 2:2, 2:2.