Chotěboř bojující o účast v play-off v domácím prostředí nestačila na Světlou, která vyhrála 5:2.

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

CHOTĚBOŘ – SVĚTLÁ N. S. 2:5
Chotěbořským hokejistům se nezdařil malý zázrak v podobě zisku tří bodů, které domácí nutně potřebují k postupu do play-off. Od začátku utkání si oba soupeři hlídali útočné choutky svých protivníků a nemnoho šancí likvidovali gólmani. Ani jednomu se nedařilo proměnit své přesilovky v úvodu duelu. Ve 14. minutě se podařilo domácím zachytit vyhozený puk po mantinelu a Svoboda se za bránou hostů zbavil soupeře a naservíroval puk Dvořákovi, který se nemýlil a poslal domácí do vedení.

O minutu později hosté srovnali po dorážce Křišťana. Hned po přestávce šli domácí opět do vedení po důrazu Hajšmana, který se nenechal obrat o puk a nakonec ho dopravil za záda Zvolánka. Hosté přidali na rychlosti a důrazu a v polovině třetiny stav srovnali a pomalu, ale jistě převzali otěže utkání do svých rukou. Ještě do přestávky, po přesilové hře, šli hosté poprvé v utkání do vedení.

V poslední části už domácí nedokázali svého soupeře udržet na uzdě a zbytečnými chybami je pouštěli do šancí. Dvě z nich hosté dokázali potrestat a stanovili skóre na konečných 2:5.
Branky a nahrávky: 14. Dvořák (Svoboda, Vácha), 21. Hajšman (Hospodka, Eis). – 15. Křišťan (Žák, Včela), 31. Kopecký (Štros, Doležal), 34. Dušátko (Žák, Kořínek), 45. Žák (Včela, Křišťan), 55. Žák (Včela, Kubát). Vyloučení: 10:9 Využití: 1:1 V oslabení: 1:0 Diváci: 320. Třetiny: 1:1, 1:2, 0:2. Chotěboř: Pešek, – Eis, Ludvík, Veselý, Kadlec, Novotný, Svoboda, Marek, Fibikar, Hospodka, Heřmanský, Dvořák, Vlček, Vácha, Hajšman, Piskač, Adamec. Světlá n. S.: Zvolánek (Koubský) – Kořínek, Šíma, Venc, Doležal Jakub, Špatenka, Svoboda – Kubát, Doležal Jaroslav, Dolinský, Kopecký, Blažek, Dušátko, Křišťan, Žák, Včela Petr, Štros.