Poslední zápas s Poličkou prohráli 0:4 v domácích Pěšinkách.

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

M. TŘEBOVÁ – SVĚTLÁ N. S. 4:3P
Oba týmy vstoupily do utkání s vervou. Hned v první minutě si oba gólmani připsali své první zásahy.

V polovině první třetiny se prosadil světelský Petr Včela, který zužitkoval přesilovou hru. Druhá branka hostí nenechala na sebe dlouho čekat. To se trefil druhý z bratrů Včelových, Ondřej. Do druhé třetiny  šli domácí s cílem po vyrovnání. Po pěti minutách druhého dějství snížil Peška a o dalších pět minut později se podařilo vyrovnat Dosedělovi.

Z vyrovnání se domácí radovali pouze tři minuty. Potom se dostala Světlá do přečíslení, a to zakončil pohotově Žák – 2:3. Tento stav vydržel do začátku třetí třetiny, to se podařilo vyrovnat Zemanovi. Do konce utkání diváci už branku neviděli a zápas šel do prodloužení.
Hned v první minutě prodloužení měl na hokejce dva body Žák, jenže Kulhavý jeho pokus maskou vytlačil do bezpečí. Rozhodnutí tak padlo z následné akce z hole domácího Raka.
Branky: Peška, Doseděl, Zeman, Rak – P. Včela, O. Včela, Žák. Rozhodčí: Kobr – Hájek, Teplý. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Diváci: 270. Třetiny: 0:2, 2:1, 1:0 – 1:0. Světlá: Koubský – Krajíček, P. Včela, Doležal, Ruml, Kopecký, Venc, Kubát, Štros, Vacek, Svoboda, Šudoma, O. Včela, Žák.

SVĚTLÁ N. S. – POLIČKA 0:4
Hokejisté Světlé nevstoupili do třetí části soutěže vůbec šťastně. Trápí se herně i výsledkově, což potvrdil i poslední zápas s Poličkou. Hosté dávali od počátku utkání jasně najevo, že nepřijeli prohrát.  Od favorizované Světlé se nenechali zatlačit, naopak sami hráli aktivně a dostávali se do brankových příležitostí. Po bezbrankové první třetině se ve 36. minutě prosadil Hron, který tak poslal Poličku do vedení. Ve třetím dějství se čekal nápor Světlé, ale ta narážela na dobře fungující obranu a výborného gólmana Bauera. V 52. a 53. minutě přišli velké chvíle hostujícího Slavíka, který dvakrát překonal Koubského, a postaral se tak o překvapivé vedení Poličky 3:0. Konečnou podobu výsledku dal Nykl a podtrhl představení své řady, která se postarala o všechny branky.

„Zápas se nám velmi povedl a myslím, že to byl nejlepší duel pod mým vedením. Zvládli jsme ho výborně takticky, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili, a pokud už něco prošlo, pochytal to vynikající Rauer," nechal se slyšet trenér Poličky, Dušan Vápeník.

Jeho protějšek Petr Jansík příliš důvodů ke spokojenosti neměl. „Utkání se nám hrubě nevyvedlo. Odehráli jsme ho bez první pětky a dopadlo to hůř, než jsem čekal. První třetiny máme ještě na slušné úrovni, ale potom odcházíme fyzicky a z toho pramení nedisciplinovanost a hrubé chyby. Musíme zapracovat na kondiční složce," má jasno trenér Světlé, Jansík.
Branky: Slavík 2, Hron, Nykl. Rozhodčí: Chlaň – Potůček, Louda. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 155. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:3. Světlá: Koubský – Krajíček, Doležal, Kopecký, Štros, Vacek, Svoboda, Šudoma, Vala, Bancíř, Kapec, Didiáš, Diviš, Benda, Křišťan.