V Pěšinkách si Světlá nad Sázavou v přestřelce poradila s Českou Třebovou, Chotěboř doma těsně prohrála s lídrem tabulky.

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

SVĚTLÁ N. S. – Č. TŘEBOVÁ 6:4
Vstup do utkání se hokejistům Světlé nad Sázavou nepovedl. Už ve třetí minutě prohrávali, kdy autorem vedoucí branky byl Zítka. Hosté se z vedení radovali pouze minutu. To se k puku dostal Kubát, který ho poslal Křišťanovi, a ten překonal poprvé Nimmerrichtera.

Ve 14. minutě se domácí dostali do vedení zásluhou Kořínka, ale do konce první třetiny hosté vyrovnali na 2:2, úspěšným střelcem byl Vlček. Na začátku druhého dějství se radoval opět Křišťan. Jenže zbytek třetiny domácím nevyšel a do kabiny šli s jednobrankovým mankem.

Parádní obrat přišel v závěrečné dvacetiminutovce, kterou svěřenci Jana Krajíčka vyhráli přesvědčivě 3:0.
Branky a nahrávky: 4. Křišťan (Kubát), 14. Žák, 25. Křišťan (P. Včela, Žák), 42. Šíma (Křišťan), 48. P. Blažek, 50. Svoboda (Blažek) – 3. Zítka (Fousek, Poul), 17. Vlček (Hemský, Fúzik), 33. Fousek (Zítka, Poul), 35. Fuzik (Fousek) Vyloučení: 2:9 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0. Diváci: 372. Třetiny: 2:2, 1:2, 3:0. Světlá: Zvolánek – Svoboda, Kubát, Kořínek, Šíma, Špatenka, Bancíř – Křišťan, Žák, P. Včela – Jak. Doležal, Dolinský, Blažek – Kopecký, Jar. Doležal, Štros – Šudoma, Dušátko.

Program play-off
25. 1. Světlá – Polička, 17.00
29. 1. Polička – Světlá, 18.30
1. 2. Světlá – Polička, 17.00
5. 2. Polička – Světlá, 18.30
8. 2. Světlá – Polička, 17.00

CHOTĚBOŘ – CHRUDIM 2:3
Chotěboř vstoupila do utkání bez bázně a hany. Utkání vůbec nepřipomínalo souboj prvního s devátým. V první části měli dokonce více střel a příležitostí domácí, bohužel bez efektu. Ve druhé části v přesilové hře se domácí ujali vedení po krásné kombinaci, kterou zakončoval svým prvním gólem v sezoně a vůbec v chotěbořském angažmá Veselý. Hosté zvýšili svou aktivitu a do přestávky srovnali. Na začátku posledního dějství hráli domácí 3 proti 5, ale skvělým bráněním soupeře k ničemu nepustili. Hostům se podařilo skóre otočit až ve hře 5 proti 5 po chybné rozehrávce, ale domácí se nevzdali v 56.min. vyrovnali a vše se schylovalo k prodloužení.

Bohužel, minutu před koncem hosté potrestali ještě jednu chybu domácích v obranném pásmu a odvážejí si z chotěbořského ledu 3 body.
Branky a asistence Chotěboře: Veselý (Hospodka), Eis (Hospodka). Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2. Chotěboř: Pešek – Eis, Ludvík, Veselý, Kadlec, Mašek, Adamec, Piskač, Hospodka, Hajšman, Dvořák, Vlček, Vácha, Žemlička, Jambor.