Vstup do sezony Sklářům nevyšel. Padli v Hlinsku

O víkendu se naplno rozběhla Krajská hokejová liga mužů. Start do ní se nevydařil ani jednomu z týmů z Havlíčkobrodska. Chotěboř v Chrudimi vedla, ale domácí skóre otočili. Světelští Skláři nechali Hlinsko jít do vedení o čtyři branky a ztrátu už nezvládli dohnat.

3.10.2018

Skláři prohráli v Hlinsku.Foto: archiv Deníku

KRAJSKÁ LIGA

CHRUDIM – CHOTĚBOŘ 3:1

„Chotěboř podala v Chrudimi bojovný a velice obětavý výkon, leč štěstí stálo na straně domácích, kteří v poslední části dokázali vstřelit dvě branky a tak odjíždíme domů bez bodů. Výkon, přístup všech hráčů a předvedená hra jsou příslibem do příštích zápasů,“ napsalo se na webových stránkách hokejové Chotěboře.

Branky a nahrávky: 21. Novák (Plch), 49. Koreček (Kalous, Plch), 58. Kubal (Haltuch) – 9. Mašek (Pecen). Rozhodčí: Veselý - Gregar, Pošvář. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Třetiny: 0:1, 1:0, 2:0. Chotěboř: Pešek (Rulf) - Mendl, Ludvík Jakub , Krejčí, Suchý, Pecen, Musílek - Mašek, Vlček, Hlídek, Dvořák, Svoboda, Činčila, Hospodka, Kraučuk, Jelínek, Březina, Málek.

HLINSKO - SVĚTLÁ N. S. 6:4

„O osudu dnešního utkání rozhodla první třetina, kterou jsme prohráli 4:0, kdy jsme kolikrát i naivnimi fauly posadili domácí v přesilových hrách na koně. Od druhé třetiny jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 3:0 jsme na ledě dominovali. Rozhodla zkušenost domácích hráčů v přesilových situacích a výborný výkon gólmana. Pochvalu zaslouží od druhé třetiny celý kolektiv, doufám, že na tento výkon navážeme v prvním domácím utkání. Tímto zveme naše fanoušky na tento důležitý match a doufáme, ze budou naším 6. hráčem,“ ohodnotil duel světelský kouč Ladislav Fixa.

Branky a nahrávky: 8. Havel (Hron), 10. Havel (Dítě, Beneš), 13. Vlček (Beneš), 19. Vlček (Pazourek), 29. Vlček (Gregor), 36. Cejpek (Fink) – 30. Dolinský (Vacek), 48. Dolinský, 53. Kopecký (P. Včela, Kubát), 54. Blažek. Rozhodčí: Kareš - Plch, Havel. Vyloučení: 10:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 131. Třetiny: 4:0, 2:1, 0:3. Světlá nad Sázavou: Koubský (Zvolánek) - Svoboda, Vacek, Bradáč, Šíma, Kořínek, Fibikar - Blažek, V. Piskač, D. Piskač, P. Včela, Dolinský, Jar. Doležal, Jak. Doležal, Kopecký, Špatenka, Kubát, M. Přibyl.

3.10.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů dělníci pro montáž kabelových svazků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: výroba a montáž kabelových svazků, Osobní kontakt možný každé pondělí v 9 hodin.. Pracoviště: Engeser, s.r.o., Okružní, č.p. 3834, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Jitka Čapková, +420 569 430 911,778 072 746. Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 22 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách zástupce vedoucí prodejny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výhodou zkušenosti s vedením kolektivu (nevyučené v oboru zaučíme), - vedení kolektivu a administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s. - pracoviště hb, Masarykova, č.p. 3552, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Simona Novotná, +420 724 841 540. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu prodavač/ka barev, laků a drogerie. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - praxe podmínkou, - příjem a prodej zboží, práce s pokladnou, - prac. doba PO-PÁ 8-17 hodin, SO 8-11 hodin, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Panter color a.s. - pracoviště, Smetanovo náměstí, č.p. 3519, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Václava Šťastná, +420 720 934 384. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 25 000 Kč Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu přípravář/ka - technická příprava výroby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - vzdělání v oboru stavebnictví, - výhodou znalost AJ nebo RJ, praxe, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Roneli se - pracoviště, U Borové, č.p. 69, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Naděžda Peřinová, +420 777 676 020.

Krásné počasí doprovázelo 17. ročník Rallye Světlá 2018.

Rallye ovládli Gregor a Štindl

Fotbalisté čtvrtých tříd už mají padla

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.