Právě ta má v repertoáru koncertně - divadelní verzi jednoho z nejslavnějších muzikálů všech dob. Devadesátiminutová show pobaví a zároveň připomene nezapomenutelnou éru dětí květin.

Skupina mladých a nadšených herců a zpěváků objíždí s muzikálem republiku už druhým rokem a také kalendář na příští rok se jim začíná pomalu plnit.

Květinové děti

Děj muzikálu zavede diváka do Spojených států amerických 70. let, kdy se vlasy a především svoboda v jejich délce u mužů stávala více než symbolem jedné generace. Společnost traumatizovala noční můra války ve Vietnamu, stále více bylo studentských nepokojů a rasových potyček.

Autorita vlády klesla tak, že mladí odmítali nastoupit na vojnu, a v této atmosféře vyklíčilo mezi mladými hnutí hippies, kteří hledali únik v přírodě, volné lásce, folku a drogách. Květinové děti se poznaly podle dlouhých vlasů a pestrých veselých oděvů.

Verze, kterou si užijí diváci v Brodě, vznikla v roce 1998 pro pražské divadlo Pyramida. Hrají a zpívají Ina Urbanová, Jana Chaloupková, Nora Halamová, Petra Sladká, Jarda Horníček a další.