Už potřetí se tři příslušníci elity českého písničkářství rozhodli dát dohromady společnou desku. Má název Barvy domova a vyšla v loňském roce. Podle kritiků jde o povedené album, které svou jednoduchostí vzdává hold tradici českého folku. Hlavní devizou jsou chytlavé písničky s inteligentními texty.

Všichni tři patří mezi nejvýraznější české písničkáře a autory výrazných písní, kteří oblažují publikum koncertních sálů, hal i amfiteátrů přes dvacet let. Po většinu času ovšem vystupovali vždycky samostatně, společně se sešli až roku 1987. Od té chvíle začala jejich spolupráce i přátelství. V poslední době je obojí intenzivnější než dřív, dokonce společně realizovali i album novinek a rozjeli se po Česku a Slovensku s novým koncertním vystoupením.

Písničky jako Do ciziny, Ve studni, Kdepak jsou, Koledníci nebo Ještě budem znovu žít a další jsou pecky právě z rok starého alba. Některé recenze hovoří o ucelené desce, držící se tradice toho nejbarevnějšího českého folku.

„Na harmonické hladině důmyslně vystavěných melodií za doprovodu kytary si jen tak lehce pluje text, tu a tam podpořený ševelícími bicími, střídmými klávesami, foukací harmonikou nebo dobrem. Ačkoliv se v poezii Barev domova místy objevují velká témata, jsou prosta, až na výjimky, kýčovitého patosu,“ tvrdí například Aleš Kopřiva na MusicZone.