„Máme nový parket a pódium i zázemí, které odpovídají i požadavkům náročnějších kapel. Proto bychom je sem také chtěli zvát, a to je také důvod, proč jsme letos přichystali kulturní akce na celé léto,“ vysvětluje Alena Krupauerová, na kterou se mohou lidé obracet kvůli informacím.

Kromě tradičních koncertů a zábav, jako je třeba předpouťová a pouťová taneční zábava nebo Stock festival, se mohou diváci těšit také na koncert skupiny Argema, který proběhne v srpnu nebo v pátek na pořádný rockový nářez v podobě kapely Alkehol.

Lístky na jednotlivé akce budou ke koupi na místě, některé se ale objeví i v předprodejích. „Vstupenky na koncerty si budou moc návštěvníci zakoupit i v předprodejích. Co se týká předpouťové a pouťové zábavy, budou k dispozici přímo na místě,“ informuje Krupauerová.

Na Stock festival, který se letos koná třetí víkend v srpnu uvažují organizátoři, že by oproti předchozím rokům vstupenky byly k dispozici i v předprodeji.
Festival letos dozná ještě několika dalších změn. Koná se ve dvou dnech a kromě regionálních kapel sem zavítá i legenda v podobě Karla Kahovce s kapelou George & Beatovens.

Organizátoři celého léta doufají, že se akce stane tradiční záležitostí. „Chtěli jsme navázat na tradici Stock festivalu a předpouťových a pouťových zábav, které jsou vyhlášené a sjede se sem na ně vždycky obrovské množství lidí. A teď máme pro kapely i návštěvníky připravené nové a krásné zázemí, je tu amfiteátr, navíc je tu nádherné prostředí, byli bychom tedy rádi, aby se sem lidé rádi vraceli a Dobrohostovské kulturní léto se stalo tradicí,“ přeje si Krupauerová.