„Vždy byl můj sen, abych neviděla do tváře poslednímu divákovi, a to se mi teď splnilo,“ líčí dojatě Štěpánka Vrbová.

Dívkám se nyní naskytla šance dostat se do projektu o zdravé výživě. V jeho rámci už podruhé natáčely v pražském studiu. Zpěvačky jsou nyní doslova na roztrhání, mají domluvený videoklip, CD a plánují jezdit po školách se svým programem.

„Čeká nás spousta práce, v hledáčku máme hodně koncertů, také nahrávání nového videoklipu. Rýsuje se toho hodně. Už máme vlastní písničky. Rodiče nás neskutečně podporují, ani si to neuvědomujeme,“ zamýšlí se Larisa Khachatryan.

Na každý víkend má trio nějakou pozvánku. Minulý víkend vystoupily u sousedů v bratislavském klubu, kde celý sál zpíval společně s dívkami oblíbenou píseň Patnáctiny, již si vyžádají fanoušci všude. Na Slovensku ji diváci uměly dokonce nazpaměť! V Praze vystoupily již čtyřikrát, chystají se do Semil a pak opět do Prahy. Dívky se zúčastnily i Dětské porty, kde Štěpánka usedla za klavír.

„Natřely“ to všem, kteří v ně nevěřili a ztěžovali jim cestu za snem posměchem a urážkami. Zdá se, že to dívky zocelilo a dokázaly, že píle přináší své ovoce.

Důkazem je i fakt, že se objevily na Óčku ve známém pořadu Inbox. Ačkoliv měly trému, jelikož pořad probíhal naostro – živě, sledovanost archivu přesáhla 40 tisíc návštěvníků, což je víc, než se podívalo třeba na Sámera Issu nebo Lucii Bílou. Takovým hvězdám dívky ukázaly záda.

Přebrané songy s vlastními texty dívky postupně vyřazují z repertoáru, neboť jim byla zamítnuta žádost o užití textu a zahraniční melodie. Nyní se fanoušci mohou těšit na vlastní tvorbu těchto vytrvalých a kreativních dívek.

Michaela Kasalová