V pátek 7. května dorazí i do havlíčkobrodského Klubu Čechovka, kam si ho můžete přijít od 20 hodin poslechnout.

Vstupenky jsou v předprodeji za 150 korun, na místě za dvě stě. „Marek Ztracený pochází ze západních Čech, od dětství se věnuje hře na klavír a skládá. Poprvé ho mohli hudební nadšenci slyšet ve skupině Kredenc, kde hrál na bicí. Marek hraje na sedm hudebních nástrojů a skladbu vystudoval na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze,“ předkládá zpěvákův život v kostce Zuzana Janů z Čechovky.

Loni jste mohli Marka Ztraceného vidět nejen na desítkách samostatných koncertů, ale i v rámci tour Anny K., s níž vystoupil i v Havlíčkově Brodě. A na konci listopadu rozsvěcoval na náměstí v Jihlavě vánoční strom. Není tedy divu, že je Ztracený v regionu oblíbený a rád se sem vrací.A ještě jedna věc stojí za zmínku.

Ztracený není uměle vytvořenou rychlokvaškou typu SuperStar nebo X Faktoru, které tlačí neznámou omladinu do showbyznysu, na nějž nejsou připraveni.

Ztracený se představil jako třiadvacetiletý v rádiích, když do první desítky singlů vyskočila jeho píseň Ztrácíš z debutového alba… Český pop tak má konečně zajímavý objev – příjemný hlas s vlastním klavírním doprovodem a autorským nadáním na hudbu i texty!