Hned první listopadovou sobotu se ve zdejším kulturním domě Máj uskuteční festival pelhřimovských rockových kapel Rocksession. „Akce začíná o půl osmé večer a vystoupí tam skupiny Rocket Engines, 365, The Revolt, Saved Terminal, Big Machine a Základní vzdělání,“ doplnila informace Vlasta Vlčková z kulturního oddělení Kulturního zařízení města Pelhřimov.

Se zábavnou talkshow Manuál zralé ženy přijede 8. listopadu do Divadla Lubomíra Lipského spisovatelka, bavička a moderátorka Halina Pawlowská. V pelhřimovském Divadle Lubomíra Lipského se také uskuteční představení Takový žertík pod taktovkou Divadla Na Jizerce. Ve francouzské komedii pojednávající o tom, že o rozchodech se nemá žertovat, se divákům na Vysočině představí Miluše Šplechtová, Jan Hrušínský či Zdeněk Hruška.

Úroda dýní udělala radost malým i velkým.
OBRAZEM: Na blížící se Halloween je mateřská škola připravena

V polovině měsíce ve zdejším kulturním domě zahraje a zazpívá také Tomáš Klus, který zde vystoupí v rámci turné RecyKlus. Na koncertu nabídne novinky i osvědčené hity. „Fanoušci vybrali polovinu playlistu, druhá část je výběrem přímo Cílové skupiny. Během dvouhodinového koncertu zazní skladby ze všech pěti Klusových alb a starší písničky znovu ožijí v novém aranžmá,“ informovali pořadatelé.

Poslední vstupenky zbývají také na koncert zpěváka Jakuba Smolíka, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu od sedmi hodin večer. Dle slov pořadatelů zpěvák při téměř každém vystoupení v Pelhřimově dokázal vyprodat celý sál, čemuž odpovídá i aktuální stav vstupenek.