Poutavý dokument mapuje deset let zpěvaččiny kariéry, a také sleduje přípravy na její jubilejní koncert. Kromě aktuálních scén a rozhovorů s hlavní hvězdou a jejími spolupracovníky film nabízí i umně zapracované archivní záběry.

„Dokumentem chci přiblížit lidem, jak vypadá fungování ve světě showbusinessu, jaké emoce vás doprovázejí, když strávíte dospívání před zraky veřejnosti a pod tlakem médií. Ukázat, v čem spočívá práce zpěvačky, a co vše předchází tomu, než vyjdeme na pódium. Lidé si totiž často myslí, že tím končí naše práce, a ptají se mě, co třeba dělám během týdne,“ říká zpěvačka Ewa Farna.

Diváci tu mohou vidět vyděšenou křehkou dívku s rovnátky i schopnou organizátorku a manažerku, která si musí umět poradit s neustálým tlakem bulváru. „Ukážu se fanouškům bez make-upu, naštvaná, ve stresu a bezradná, když čtyři měsíce před obrovskou akcí skončím poprvé v životě sama bez managementu,“ dodává Farna.

„Kariéra Ewy Farne není spjata se skandály a své soukromí téměř neodhaluje. Od dokumentu nemůžeme tedy čekat divokou jízdu plnou nekončících večírků, drog nebo afér. O co je ale film intimnější a osobnější, o to je dle mého názoru autentičtější, a to nejenom pro fanoušky a fanynky Ewy Farne,“ doplňuje dramaturg Filmového OKA Jiří Svoboda.

Dokument Ewa Farna 10: Neznámá známá mohou lidé vidět již tuto středu 28. března od 20 hodin v Klubu Oko Havlíčkův Brod.