A nejen to, již nyní se určitě těší na další ročník.

„Akce se, myslím, opravdu podařila. Divácká kulisa byla vynikající a po celou dobu konání festivalu bylo hlediště zaplněné do posledního místa. Vyšla nám i dramaturgie a jen těžko lze uvést, která z vystupujících kapel měla největší úspěch. Všechny zvolily dobrý repertoár, který se posluchačům líbil," uvedl Zbyněk Palička. Ten ocenil i bravurní výkon moderátora Vratislava Měchury, který festival provázel a kterého posluchači znají z vysílání TV Šlágr. „V souvislosti s uvedenou televizí bych rád uvedl, že v dohledné době uvede zhruba devadesátiminutový pořad věnovaný nejen festivalu, ale také kapelám, které na něm vystoupily," pokračoval Palička.

Formát, který pro festival zvolili, hodlají jeho pořadatelé podržet i v příštím roce. „Uvažujeme ale o tom, že k regionálním kapelám přizveme i kapely moravské, díky nimž bychom festivalovou dramaturgii ještě více obohatili," nastínil Palička a v závěru poděkoval nejen městu Havlíčkův Brod, ale také dalším sponzorům za finanční podporu.

Připomeňme, že na festivalu vystoupily Havlíčkobrodská 12, Rebelka, Vysočinka, Božejáci, PM Band, dechový orchestr humpolecké Základní umělecké školy a také mladí akordeonisté z Pohody Ivany Laštovičkové.