Dorazí totiž fenomenální americký kytarista Adam Bomb se svojí kapelou. Ten je totiž od února na evropském turné a chystá se také do Česka.

„Adam Bomb je znám především svojí spoluprácí s Kiss, Led Zeppelin a AC/DC, kde se podílel na natáčení některých jejich písní. Při svém vystoupení používá spoustu pyroefektů a jeho koncerty tím gradují. Adam hudbou žije a koncertuje téměř každý den," prozradil za pořadatele Tomáš Beránek.

Adam Bomb se v hudební branži pohybuje od 80. let minulého století. Založil skupinu Tyrant, absolvoval kytarové lekce u Eddie Van Halena, prošel skupinou TKO, s níž nahrává své první album.

V roce 1981 se dostává do nejužšího výběru konkursu skupiny Kiss na uvolněné místo kytaristy, ale kvůli nízkému věku není vybrán.

Stojí u prvopočátku skupin Guns´n´Roses a Black´n´Blue.  Pak s bývalými hráči Aerosmith, Riot a skupiny Billy Idola založil svou první samostatnou skupinu. Při nahrávání jeho asi největšího hitu 
„I Want My Heavy metal" z jeho debutového alba natočil baskytarové party dokonce Cliff Williams z AC/DC. Dnes má na kontě spoustu nejen sólových alb, a jeho kytaru je možné slyšet třeba na sólovém albu jeho přítele John Paul Jonese z Led Zeppelin.

„Na Relax Rock Festu ale kromě Adama vystoupí také stále populárnější kapela Dymytry, která přiveze novou desku s názvem Homodlak, slovenští Atmosferik, dále pak Rimortis, Žádnej stres, Žralok ve zdi, Novoveska, Black Bull s Lucií Roubíčkovou. Tu mohou lidé znát z Hlasu Československa. Ale tím výčet určitě nekončí," slibuje tomáš Beránek.

(han)