Zpěvák do Havlíčkova Brodu přijede s Vánočním turné, které je speciální také tím, že slaví dvacet let od vydání alba Sliby se maj plnit o Vánocích a devět dalších. Program nabídne klasické vánoční písně, ale i známé hity jako jsou Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám, nebo Pěkná, pěkná, pěkná.

Návštěvníky kulturního domu čeká také překvapení v podobě speciálního hosta. „Za doprovodu předního českého smyčcového kvartetu M. Nostitz Quartet a Jankových hudebních kolegů baskytaristy Davea Mendéze a bubeníka Hanze Sedláře, které doplní dívčí vokály, lidé uslyší nejen písně Ryba rybě, Sliby se maj plnit o Vánocích, ale také Pěkná, pěkná, pěkná a samozřejmě i několik písní od zahraničních autorů, ke kterým Janek chová úctu, jako jsou Bob Dylan, Sting a další,“ přiblížili program pořadatelé.

V Havlíčkově Brodě zpěváka uslyší vůbec poprvé. „Janek Ledecký u nás vystoupí poprvé a vstupenky na jeho koncert jsou úplně vyprodány. V předprodeji byly zhruba dva měsíce a tento týden jsme prodali poslední,“ informovala Iva Štohandlová z Kulturního domu Ostrov.

Ledecký se proslavil hlavně díky chytlavým hitům, které jsou známé i po mnoha letech jeho působení na hudební scéně. Diváci jej mohou znát také z nedávno vysílaného televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde působil jako porotce.