Fanoušci se mohou těšit jak na novinky z letošní desky s názvem Po půlnoci, tak na nejznámější hity této pětičlenné partičky. „Baví mě, jak je náš set na koncertech poskládán z různě starých písniček. Když hraju, vybavují se mi různé vzpomínky na nahrávání, stará turné a tak. Je to jak cesta časem. Hrát písničky z posledního alba je opravdu zábavné. Nepamatuju, že bych si někdy živé hraní takhle užíval,“ neskrýval nadšení klávesista kapely František Bořík.

Stejně jako v případě jarních koncertů se i tentokrát dočkají fanoušci kapely Mandrage vystoupení plných energie a rockových tónů. „Od začátku jsme desku Po půlnoci chtěli postavit víc na kytarách, čemuž odpovídají i koncerty. Jsme hlasitější, energičtější, rockovější,“ lákal kytarista kapely Pepa Bolan.

Pro podzimní turné si kapela vybírala města, kam se tak často nedostane. „Objíždíme místa, která máme rádi, ale nenavštívili jsme je většinou několik let, takže vždycky lovíme z paměti historky z minula,“ zasmál se.

„Naplánovat turné se show, kterou jsme si na sebe vymysleli, nebylo snadné, všechna ta technika se ne úplně všude vejde. Nakonec se to ale podařilo tak, že nemusíme dělat žádné kompromisy a jsme schopni zahrát koncert, který bude znít i vypadat tak, jak chceme,“ pochvaloval si bubeník Matyáš Vorda.