V nejmladší kategorii soutěžila Michaela Šrámková a přivezla si 1. cenu. V 0.C kategorii zabodovala Anna Zajíčková, která získala 1. cenu a stala se zároveň absolutní vítězkou kategorie. V téže kategorii obdržela její spolužačka, Tereza Nesládková, 2. cenu.

Ondřej Novák si ve II. kategorii po výborném výkonu přivezl 2. cenu, Jan Novák ve III. kategorii získal 1. cenu.
Barevný a kvalitní program si porota a posluchači vyslechli v podání dvou mladých dívek z Havlíčkova Brodu.  Jana Blažková si v VI. kategorii (II. stupeň ZUŠ) vybojovala 1. cenu a současně absolutní vítězství v dané kategorii.

Posluchačka 1. ročníku pražské konzervatoře, Markéta Laštovičková, si v VIII. kategorii (konzervatoře a vysoké školy) vybojovala také příčku nejvyšší – 1. cenu a absolutní vítězství v kategorii.

Obě dvě děvčata reprezentovala také na koncertě vítězů a v tamních lázních. Učitelka Ivana Laštovičková obdržela  „Vítězný putovní pohár pro nejúspěšnějšího učitele" soutěže Euromusette – Goldentango.