Druhý ročník Golden eye opět slibuje bohatý program a láká na české i zahraniční interprety. „Rád bych zmínil především koncerty zahraničních kapel. Hudební fanoušci se mohou těšit na Skinny Molly a Praying Mantis,“ pozval za organizátory Petr Kletečka.

Právě zmínění Skinny Molly loni sklidili velký úspěch, kdy na Vysočině zahráli vůbec poprvé. „Do klubu OKO se vrací se po necelém roce. Frontman kapely Mike Estes hrál mimo jiné několik let v kapele Lynyrd Skynyrd, která je i u nás všeobecně poměrně známá a slavná, a to i díky svému největšímu hitu Sweet Home Alabama,“ poznamenal Kletečka.

Pro druhou zmíněnou kapelu bude podzimní koncert českou premiérou. „Pokud jde o Praying Mantis, tato britská kapela v České republice nikdy nehrála, a to i přes dlouhou dobu existence a její pevné místo v Nové vlně britského heavy metalu,“ potvrdil Kletečka.

Z českých kapel a zpěváků se mohou návštěvníci OKA těšit například na Vladimíra Mišíka & ETC, Progres 2, Ivan Hlas Trio, Energit nebo třeba kapelu Pumpa. Podrobný program najdou zájemci na facebookové stránce Golden_eye.hb.