Návštěvníci klubu se mohou letos těšit postupně na kapely Skinny Molly, Trio Ivana Hlase, zpěváka Vladimíra Mišíka, britské legendy Praying Mantis nebo české skupiny Progres 2 a Energit.

Praying Mantis v České republice vystoupí vůbec poprvé. „Koncert této britské legendární kapely, který se uskuteční v pátek 1. listopadu, byl zařazen dodatečně a je bonusem pro hrdé majitele přenosných pasů na podzimní koncertní seriál,“ prozradil za organizátory Golden eye Petr Kletečka.

Dalším nováčkem v klubu OKO je český muzikant Vladimír Mišík. „Připravované studiové album Vladimíra Mišíka s názvem Jednou tě potkám podle jedné z básní Václava Hraběte bude nejspíš událostí, o které se bude hodně mluvit. Křest alba je naplánován na 24. listopadu v pražském Divadle Archa. A o měsíc dříve, v pátek 25. října, proběhne koncert ETC v Havlíčkově Brodě, který svým vystoupením obohatí Jamie Marshall & The Amplified Acoustic Band,“ pozval Kletečka.

Tento hudební projekt se loni konal poprvé. „Vysoká návštěvnost všech koncertů a spokojenost či dokonce nadšení návštěvníků i zúčastněných kapel vyústila v pokračování projektu, který v letošním roce počet koncertů dokonce o polovinu zvýší,“ vyzdvihl Kletečka.

Jak lákají organizátoři – S pasem na vše. „Připraven je stejně jako v loňském roce přenosný pas, který je univerzální vstupenkou na všech šest koncertů,“ upřesnil Kletečka. Cena pasu je 1 000 korun a zájemci ho mohou sehnat v brodském obchůdku Tulipán, v Cafe-art Oko či na portálu www.smsticket.cz.