Již poněkolikáté se do Tančírny například vrací slavný Laco Deczi, který je proslulý nejenom svým mistrovstvím na trubku, ale vystoupení prokládá také vtipným slovem. Fanoušci se však mohou těšit i na Michala Prokopa, Kamila Střihavku nebo legendární George and Beatovens s Karlem Kahovcem.

A v listopadu se v Chotěboři představí i oblíbení Chinaski. „V tomto případě jsme však vzhledem k obrovskému zájmu zvolili prostory sokolovny. V tuto chvíli je již téměř vyprodáno,“ sdělil za pořadatele Pavel Halama. Chinaski vystoupí 16. listopadu při podzimním turné.

LISTOPAD A PROSINEC V TANČÍRNĚ9.11. – Karel Kahovec
23.11. – V.Veteráni
30.11. – Kamil Střihavka
8.12. – Jan Hrubý


Hudební klub se vším všudy funguje v Panském domě od roku 2015. Za tu dobu se na pódiu vystřídalo mnoho známých a populárních kapel včetně legend české bigbítové scény.

Pro inspiraci si jel majitel jednoho z nejstarších domů v Chotěboři opravdu daleko: až do Las Vegas. „Viděl jsem tam podobné kluby. Uchvátily mne svou atmosférou, stylem i dizajnem. Přál jsem si, abychom něco podobného dokázali vybudovat i tady. Myslím, že se to povedlo. Lidé si sem postupně našli cestu a Tančírnu už berou jako kulturní centrum města, které nabízí hudební produkce napříč všemi žánry,“ podotýká Pavel Halama.

Tančírna v patře však není jenom o muzice. Konají se zde například i módní přehlídky, divadlo, taneční kurzy nebo gastronomické akce.

Říjen bude v Panském domě skutečně bohatý na kapely. Už 10.10. se zde rozezvučí trubka Laca Decziho, 12.10. se na pódiu představí T4 a 26.10. vystoupí Michal Prokop a Framus Five.