Klub se nachází v Kulturním domě v Přibyslavi.

„Příběh roztomile svérázné komedie Až vyjde měsíc se odehrává v 60. letech 20. století na romantickém pobřeží Nové Anglie. Samovi a Suzy je dvanáct let. Oba spojuje stejný problém: Se svým okolím si nerozumí, ale myslí si, že 
o světě dospělých vědí vše. 
Na první pohled se do sebe zamilují. Uzavřou tajnou dohodu a připravují velkolepý plán," stojí v textu distributorské společnosti.

Za rok od setkání spolu utečou do divočiny, ovšem jejich čin obrátí poklidné město naruby. Pod vedením místního šerifa v podání Bruce Willise začnou lidé po dvojici pátrat. 
A po jejich stopách se vydá  rovněž místní skautský vedoucí (Edward Norton) s celým oddílem nadšených skautů, sociální pracovnice (Tilda Swinton) a další výstřední dobrovolníci.

Po skončení filmu, což bude kolem půl desáté večer, začne koncert skupiny Soundtraps, v jejíž hudbě se mísí vlivy trip-hopu 90. let se současnou elektronikou a prvky jiných žánrů, a tak v některých skladbách mohou hudbyznalí posluchači rozpoznat melodické odkazy na Portishead, Björk, Trickyho, Hooverphonic nebo Lamb.

„Některé skladby jsou uhlazenější, jiné syrovější, ale všechny jsou provázány nitkami temných beatů, svébytnými basovými linkami a vokály Jitky Zemanové, okořeněné tripovými až dubovými efekty," uvedli pořadatelé filmového klubu.

Kateřina Malá