Dvě hodiny plné smíchu a dobré nálady, to čeká návštěvníky kina v Chotěboři na Havlíčkobrodsku ve čtvrtek 27. září 2018 od sedmé hodiny večerní. Na pódium tam totiž přijde herečka, scenáristka, publicistka a především skvělá bavička Halina Pawlowská.

„Diváci mne znají z pořadu Banánové rybičky. Vědí, co mohou očekávat. Toto představení je však jiné v tom, že na jevišti budu tentokrát úplně sama, bez hostů,“ prozradila protagonistka čtvrteční one woman show s názvem Chuť do života.

Halina Pawlowská povypráví o lásce, katastrofách a prý také o spoustě pitomců, tedy o věcech, jevech a lidech, se kterými se běžně každý člověk setkává. Historky však budou vypointované tak, jak je u této umělkyně zvykem. „Nechci, aby to vyznělo nějak zpupně, ale pravdou je, že doprovodným jevem každé mé show je smích. Věřím, že to tak bude i v Chotěboři,“ řekla Pawlowská.

V představení nebude chybět několik vtipných veršovaných rad, pro Pawlowskou tak typických, a ani improvizační část, kde se budou moci zapojit samotní diváci. „Mohou mi položit jakoukoliv otázku, na vše odpovím,“ slíbila Pawlowská s úsměvem.

A ani lovci autogramů nepřijdou zkrátka. Po vystoupení bude možnost zakoupit si novou knihu Haliny Pawlowské a nechat si ji od autorky rovnou také podepsat.