Její fanoušci by si tak měli do kalendáře vyznačit datum 8. června.

V těchto dnech organizátoři rockového festivalu Světláfest finišují s přípravou třetího ročníku. „Aktuálně potěšíme všechny příznivce naší akce, protože se nám rozběhl předprodej lístků. Ke koupi jsou v síti Ticketportal, a nebo je možné si je zarezervovat na našich stránkách," říká zakladatel a hlavní organizátor Petr Domkář.

Kromě předprodeje je také známý kompletní program. Hlavním tahákem je letos krásná rockerka Olga Lounová. Sekundovat jí bude skupina Harlej, UDG a rokenroloví El'Brkas. Mladší publikum pak láká Walda gang, který převléká hity Waldemara Matušky do moderního a hlavně svižnějšího kabátu. „Line up festivalu je z hlediska stylů letos mnohem pestřejší, rozhodně nepůjde jen o rock. Třeba právě Walda gang jsou označovaní jako hard core country. El'Brkas můžeme zařadit do škatulky rock'n'roll-hard rock. Vystoupí taky Black Dolphins, kteří hrají symphonic rock. Takže myslím, že se u nás vyřádí nejen skalní rockeři," popisuje novinku v programu Domkář.

Pro pravidelné návštěvníky festivalu je teď v podstatě nejvhodnější doba k zarezervování vstupenky: line up je už kompletně známý a navíc vstupenky jsou za sníženou cenu. V předprodeji stojí 330 korun, zatímco na místě budou stát 450 korun. „V zásadě pozorujeme, že nám návštěvnost roste. Zatímco první rok jsme měli okolo tisícovky návštěvníků, minulý rok už jich bylo 1 200. Letos bychom rádi pokořili hranici 1 500 návštěvníků," uzavírá Petr Domkář.

(edi)