Fanoušci měli možnost poslechnout si nejenom aktuální pecky, ale vzpomenout například i na časy, kdy ještě Čok působil v kapele Stromboli. Skalní příznivce však potěšil například i skladbou Habaděj, která se v osmdesátých letech objevila ve filmu Hledám dům holubí, nebo svéráznou interpretací dnes už klasické písničky Karel nese asi čaj, kde se s chutí zhostil i partů Jiřího Korna.

Nechyběly však ani aktuální věci jako například Makám jako kráva, Láska je zbraň nebo Hudba je nejvíc, při které fanoušky dostal do varu už téměř na začátku.

Členové kapely posléze zavzpomínali i na své hudební vzory, baskytarista Milan Libich si střihl Metal Heart od Acceptu a je třeba uznat, že jeho pěvecký projev byl takřka nerozeznatelný od originálu: Udo Dirkchneider by jistě jen nevěřícně kroutil hlavou. Vilda Čok zase nabídl hodně vzdorovitou verzi už i tak divoké Anarchy in the U.K. od Sex Pistols.

Energií sršící lídr partičky Bypass má kolem sebe zdatné muzikanty: bubny nijak nešetřil Vítek Blažek, na basu to skvěle umí Milan Libich a s kytarou exceloval o dvě generace mladší Michal Brož. Zajímavé je, že koncert Viléma Čoka s kapelou Bypass byl v Chotěboři prvním v letošním roce. „Je to tak, Chotěboří jsme turné letos zahájili,“ potvrdil v zákulisí Čok. Vystoupení českého rockového rebela se uskutečnilo pod hlavičkou příspěvkové organizace CEKUS Chotěboř.