Půjde o první benefiční koncert pro Mikeše. „Navazujeme jím na jiné dobročinné aktivity konané pro útulek, jako například Blešák nebo účast na trzích řemesel,“ pověděla jedna z dobrovolnic útulku Lucie Košmiderová.

Petr Kadlček vystoupí v Brodě a podpoří tak kočičí útulekZdroj: Deník / RedakceKromě Petra Kadlčky vystoupí i kapela Jitro. Jak řekla Lucie Košmiderová, interprety vybírali dobrovolníci sami. „Petr Kadlček je výborný muzikant a můj známý. Jeho koncerty jsou jako balzám na duši. Věříme, že tento nebude jiný. Petr zahraje akusticky na kytaru třeba Beatles, Hladíka a samozřejmě nebude chybět jeho vlastní tvorba. Skupina Jitro je místní, jedná se o žáky místní základní školy U Trojice. Připadalo nám jako skvělý nápad spojit vystoupení dětí s naším projektem a byli jsme moc nadšení, když souhlasili,“ prozradila Košmiderová.

„Nakonec všichni souhlasili, že podpoří dobrou věc a zahrají bez nároku na honorář. Věříme, že to bude hezký večer a na své si přijdou i ti, kteří nejsou zrovna milovníky koček,“ doufá Košmiderová.

Vstupné na akci je sto korun, ale návštěvníci mohou dát i více a podpořit tak kočičky v nouzi. „Celý výtěžek poputuje na činnost útulku, veterinu, krmení, prostě na vše, co je třeba zajistit pro spokojené kočičky,“ přiblížila Košmiderová. „Všechny akce, které děláme pro útulek měly zatím úspěch a jsme za to moc rádi. Je úžasné kolik lidí nás chodí osobně podporovat,“ ocenila Košmiderová.

12. RC Rally Světlá nad Sázavou.
Na dopravní hřiště ve Světlé se sjeli závodníci z celé republiky. Jela se rallye