VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Je pravděpodobné, že se na Vysočinu po čase opět vrátím, říká režisér Strach

Ledeč nad Sázavou – Ticho prosím, křičí zvukař. Kamera, ozývá se ze sklepa.

Pro děti je připravena zábava i během jarních prázdnin

Havlíčkobrodsko – Střediska volného času a domy dětí a mládeže na Havlíčkobrodsku také letos myslely na děti i během jarních prázdnin, které začínají již příští týden.

Na školách chystají vysvědčení

Ledeč nad Sázavou - Více než čtyři stovky pololetních výpisů z vysvědčení pro studenty gymnázia, střední a vyšší odborné školy v Ledči nad Sázavou na Havlíčkobrodsku musí po včerejší pedagogické radě zkontrolovat a podepsat ředitelka školy Ivana Vitisková (na snímku).

Most v Ledči čeká rekonstrukce

Ledeč nad Sázavou – Náročnou rekonstrukcí projde v letošním roce železniční most v Ledči nad Sázavou – směrem na Havlíčkův Brod.

Většina obyvatel Ledče si přeje mít ve městě bezpečnostní kamery

Ledeč nad Sázavou – V souvislosti se zamýšleným zřízením takzvaného městského kamerového dohledového systému uspořádalo město Ledeč nad Sázavou anketu, která měla zjistit názor místních obyvatel na zvedení kamer.

Ledečské sídliště Stínadla čeká regenerace

Ledeč nad Sázavou – Regeneraci panelového sídliště Stínadla plánuje letos město Ledeč nad Sázavou.

Druhý díl pohádky Anděl Páně se bude točit v Ledči

Ledeč nad Sázavou – Druhý díl oblíbené vánoční pohádky Jiřího Stracha Anděl Páně, se bude točit koncem ledna na hradě v Ledči nad Sázavou. Ve filmu se opět objeví známé herecké tváře, v komparzu si zahraje rovněž asi 80 obyvatel Ledče.

V Ledči nad Sázavou sledují a měří kvalitu ovzduší

Ledeč nad Sázavou – V prosinci se poprvé město Ledeč nad Sázavou, a to v lokalitě sportoviště u budovy základní školy, přímo zapojilo do projektu nazvaného Informační systém kvality ovzduší v Kraji Vysočina.

V Ledči se koná republikové finále ve středoškolské házené

Ledeč nad Sázavou – Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola v Ledči nad Sázavou ve spolupráci s Asociací sportovních klubů pořádají již od středy republikové finále chlapců a dívek v házené do sedmnácti let.

Škola v Nádražní má konečně nové zateplení

Ledeč nad Sázavou – Po úspěšném dokončení zateplení mateřské školy Družstevní a mateřské školy Stínadla, které proběhlo v minulém roce s přispěním z fondů Evropské unie v rámci Operačního programu Životní prostředí, se dočkala nového zateplení také základní škola Nádražní.

Na bezpečnost dohlédne pětice kamer

Ledeč nad Sázavou – Město Ledeč nad Sázavou plánuje v novém roce zřízení takzvaného městského kamerového dohledového systému. Jeho podstatou se stane především instalace pěti kamerových bodů.

Do Ledče přijedou mladí házenkáři

Ledeč nad Sázavou – Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola v Ledči nad Sázavou ve spolupráci s Asociací sportovních klubů pořádají ve sportovní hale v Koželské ulici republikové finále chlapců a dívek v házené.

Starosta Tůma: Hospodaření města Ledče nad Sázavou se ubírá správným směrem

Ledeč nad Sázavou – Zadlužit město, nebo si každou investici dobře rozmyslet.

Vánoční pozdravy

Ledeč nad Sázavou – Rok 2015 se neodvratně blíží ke konci a s ním přichází doba, na kterou se snad všichni tolik těšíme.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT