Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Jana Kopecká

Šéfredaktorka Karlovarského deníku

Deník

Do Deníku jsem jako redaktorka nastoupila v roce 1999. Pracovala jsem zde až do roku 2014, mezitím se mi narodila v roce 2010 dcera Kačka. Pár let jsem se věnovala ekonomii. Vloni na jaře jsem využila nabídky a do Deníku se vrátila jako šéfredaktorka karlovarské sekce.Při svém prvním angažmá v Deníku jsem psávala hodně o rozporuplných rozhodnutích tehdejší radnice, například o legendární losovačce.

Deník

V současnosti je to pak kauza kolem věznice Vykmanov, kam se prý pašují drogy ve velkém. Prošla jsem například s kolegou rozpadlý areál pivovaru, kde přebývají bezdomovci a narkomani. Neměla jsem tam příliš dobrý pocit..Mám ráda historii, což považuji za krásné oddychové téma, ale zajímají mě i příběhy o nadpřirozených entitách, o nichž sbírám informace z regionu. Baví mě ale psát i příběhy se zajímavými lidmi.

Deník

Rodina je pro mě prioritou. Ke Kačce mi v roce 2016 přibyl Tomášek. Veškerý volný čas se snažím věnovat právě jim, protože vím, že toto období je velmi krátké a nenahraditelné. Moje děti bohužel nebo bohudík nejsou žádné buchty, které sedí v koutě. Každé je velké individuum a když jsou pohromadě, je to někdy hodně těžké. Jsou to ale moje největší poklady, které bych za nic na světě nevyměnila.

Deník

Velkou vášní je pro mě zahrada a chata, na něž ale nyní nemám tolik času. Miluji Řecko, hlavně Rhodos, kde si půjčujeme auto a cestujeme po místech, kam se běžně turisté nedostanou. Zahraniční cestování jsme v současnosti museli bohužel kvůio covidu oželet. Než se mi narodili Kačka a Tomášek, dvě děti už jsem měla. Jsou to dvě obyčejné mourovaté kočky máma se synem.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků západních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: